Sport w TV: środa – 3 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:30 Copa Libertadores – 1/4 finału: CA RIVER PLATE – CA INDEPENDIENTE  Komentarz: Julian Kowalski 02:45 Copa Libertadores – 1/4 finału: GREMIO FB PORTO ALEGRE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:30 Copa Libertadores – 1/4 finału: CA RIVER PLATE – CA INDEPENDIENTE na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

02:45
Copa Libertadores – 1/4 finału: GREMIO FB PORTO ALEGRE – CA TUCAMAN na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa C: SSC NAPOLI – LIVERPOOL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Jakub Polkowski

15:50 
Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa A: BORUSSIA DORTMUND – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Zawacki

18:00
 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Zbigniew Boniek, Roman Kołtoń
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński

Balkon: Przemysław Iwańczyk
Kuchnia: Karolina Szostak – Tomasz Karolak

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Gabriel Rogaczewski

18:10 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Jacek Ziober

18:30
Magazyn WITAJ W KLUBIE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak, Marcin Rosłoń
Reporter: Maciej Klimek


18:45 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa D: LOKOMOTIV MOSKWA – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Adam Matysek

18:45 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa C: PARIS SAINT GERMAIN – FK CRVENA ZVEZDA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Jacek Ziober

19:00 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa C: STUDIO na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra

19:00
Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:14
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

20:14
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan

20:14
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa C: SSC NAPOLI – LIVERPOOL FC na żywo
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsat Sport Premium 1: Tomasz Smokowski – Tomasz Hajto (z Napoli)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Napoli)


20:50
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa B: TOTTENHAM HOTSPUR FC – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Strejlau

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa A: BORUSSIA DORTMUND – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa A: ATLETICO MADRYT – CLUB BRUGGE na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa B: PSV EINDHOVEN – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa D: PORTO – GALATASARAY A.S. na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

22:50 
Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Zbigniew Boniek, Roman Kołtoń
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński
Balkon: Przemysław Iwańczyk
Kuchnia: Karolina Szostak – Tomasz Karolak

22:50 
Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Marcin Żewłakow
Reporterzy: Szymon Borczuch, Maciej Iwański, Piotr Jagiełło, Mariusz Jankowski, Tomasz Jasina, Sławomir Kwiatkowski, Aleksander Roj


23:30
Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Artur Wichniarek


16:55 EuroCup – 1. kolejka, grupa D: FRAPORT SKYLINERS FRANKFURT – FIAT TORINO na żywo


18:55
EuroCup – 1. kolejka, grupa C: ZENIT ST. PETERSBURG – TÜRK TELEKOM na żywo


18:55
EuroCup – 1. kolejka, grupa D: KK MORNAR BAR – UNICS KAZAN na żywo


20:25 
EuroCup – 1. kolejka, grupa C: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – KK PARTIZAN na żywo


20:25 
EuroCup – 1. kolejka, grupa B: LIMOGES – CEDEVITA ZAGREB na żywo


20:25 
EuroCup – 1. kolejka, grupa A: GERMANI BASKET BRESCIA – MONACO na żywo


17:15 EHF Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa D: RIIHIMÄEN COCKS – DINAMO BUKARESZT na żywo
Ipla

17:30 
Liga SEHA – 5. kolejka: TATRAN PRESOV – HC NEXE na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

18:55
EHF Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – HC MOTOR ZAPOROŻE na żywo
Ipla


20:00 Unibet World Grand Prix, Dublin, Irlandia: DZIEŃ 4 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


06:30 Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: ARGENTYNA – HOLANDIA na żywo
Ipla


06:30 Mistrzostwa Świata, Hamamatsu, Japonia – grupa D: PORTORYKO – DOMINIKANA na żywo
Ipla

09:10 Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: KOREA POŁUDNIOWA – ROSJA na żywo
Ipla

09:10
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: KANADA – KUBA na żywo
Ipla

12:10
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: CHINY – BUŁGARIA na żywo
Ipla

12:10
Mistrzostwa Świata, Hamamatsu, Japonia – grupa D: KENIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

14:00
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: TURCJA – WŁOCHY 
Ipla

16:00
Mistrzostwa Świata, Hamamatsu, Japonia – grupa D: KAZACHSTAN – SERBIA 
Ipla

18:30
Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: USA – TAJLANDIA 
Ipla

21:00
Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A:  JAPONIA – KAMERUN 
Ipla


23:10 Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: AZERBEJDŻAN – TRYNIDAD I TOBAGO 
Ipla


11:00 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy: KONKURS na żywo
Ipla

14:15 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:00 European Masters, Lommel, Belgia: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 
European Masters, Lommel, Belgia: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:55 
European Masters, Lommel, Belgia: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla



05:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1. runda: NICK KYRGIOS – YOSHIHITO NISHIOKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

06:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 2. runda: KAROLINA PLISKOVA – ALIAKSANDRA SASNOVICH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1. runda: MATTHEW EBDEN – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 2. runda: TIMEA BABOS – SHUAI ZHANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 2. runda: BENOIT PAIRE – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 2. runda: PETRA MATRIC – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:30
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 2. runda: YOSUKE WATANUKI – MILOS RAONIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 2. runda: STAN WAWRINKA – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 3. runda: DONNA VEKIC – ANASTASIJA SEVASTOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 2. runda: JUAN MARTIN DEL POTRO – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00
WTA Tour, Pekin, Chiny – 3. runda: SLOANE STEPHENS – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:55
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki