SPR Chrobry Głogów – Energa MKS Kalisz w nSport+ HD

Karuzela PGNiG Superligi kręci się dalej. Już w ten weekend czeka nas kolejne spotkanie w ramach piątej kolejki. Telewizja nSport+ przeprowadzi bezpośrednią transmisję ze spotkania SPR Chrobry Głogów – Energa MKS Kalisz.  Obie ekipy, przed sezonem mierzyli w miejsca w […]

Karuzela PGNiG Superligi kręci się dalej. Już w ten weekend czeka nas kolejne spotkanie w ramach piątej kolejki. Telewizja nSport+ przeprowadzi bezpośrednią transmisję ze spotkania SPR Chrobry Głogów – Energa MKS Kalisz. 

Obie ekipy, przed sezonem mierzyli w miejsca w pierwszej ósemce, co daje szansę na grę w późniejszych play-offach. Jednak ten plan obie drużyny muszą raczej odłożyć w czasie. Po czterech kolejkach ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Zajmując odpowiednio 10 i 11 miejsce. To nie jest szczyt ich możliwość, o czym możemy się przekonać już w niedzielę. SPR Chrobry Głogów, który od tego sezonu prowadzony jest przez byłego wybitnego reprezentanta Polski Bartosza Jureckiego. W tym sezonie jak na razie zawodzi. Po zwycięskiej inauguracji sezonu z Piotrkowem Trybunalskim drużyna ma serię trzech spotkań bez zdobytych punktów. W ostatniej kolejce przegrał z KS Azoty Puławy 26:42. Jeszcze przed tygodniem w podobnej sytuacji była Energa MKS Kalisz. Podopieczni Pawła Ruska mieli serię trzech przegranych spotkań. Jednak w poprzedniej kolejce udało im się pokonać po szaleńczej końcówce SPR Stal Mielec 29:28. W zeszłym sezonie także zwycięstwo z Mielcem odmieniło zespół. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę.

NIEDZIELA – 30 WRZEŚNIA 2018

12:45 PGNiG Superliga – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55
 PGNiG Superliga – 5. kolejka: SPR CHROBRY GŁOGÓW – ENERGA MKS KALISZ na żywo

About 0a60d0xx