12. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 12. kolejki Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki będą transmitowane na kanałach sportowych Polsatu. Kolejkę rozpocznie mecz w Głogowie, gdzie miejscowy Chrobry zagra ze Stomilem Olsztyn. Gospodarze w obecnym sezonie grają w […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 12. kolejki Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki będą transmitowane na kanałach sportowych Polsatu.

Kolejkę rozpocznie mecz w Głogowie, gdzie miejscowy Chrobry zagra ze Stomilem Olsztyn. Gospodarze w obecnym sezonie grają w kratkę i mają problemy z reguralnym wygrywaniem. Obecnie są na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 15 punktów. W ostatniej kolejce drużyna trenera Grzegorza Nicińskiego odniosła zwycięstwo w meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (2:1). Również we wczorajszym spotkaniu 1/32 finału Pucharu Polski drużyna z Głogowa odniosła zwycięstwo, i to bardzo okazałe. Chrobry pokonał 4-ligową Polonię Głubczyce aż 8:0. Także najbliższy rywal Chrobrego, czyli Stomil również odniósł zwycięstwo w Pucharze Polski. Drużyna z Olsztyna pokonała Gryfa Wejherowo 3:0. Jeśli chodzi o sytuację drużyny trenera Kamila Kieresia w pierwszoligowych rozgrywkach to nie jest ona zbyt najlepsza. Stomil zajmuje obecnie 14 pozycję w tabeli mając w dorobku 10 punktów. Warto dodać, że w ostatniej kolejce drużyna z Olsztyna wreszcie odniosła zwycięstwo po wcześniejszych 5 porażkach z rzędu. Czy ta wygrana będzie początkiem lepszej gry Stomilu? A może te 2 wygrane mecze z rzędu Chrobrego będą początkiem serii zwycięstw, która pozowoli na poprawę swojej pozycji w pierwszoligowej tabeli? Początek meczu o godzinie 18.

W sobotę dojdzie do starcia Odry Opole z Garbarnią Kraków. Gospodarze są obecnie na 8. miejscu w tabeli mając na koncie 15 punktów. W ostatnich dwóch ligowych spotkaniach nie udało im się odnieść zwycięstwa (porażka i remis), jednak we wczorajszym spotkaniu w Pucharze Polski drużyna z Opola wygrała aż 5:1 w wyjazdowym spotkaniu z Ruchem Chorzów. Czy ta wygrana wpłynie pozytywnie na piłkarzy Odry i również w lidze wygrają mecz? Ich rywal, czyli Garbarnia, która jest beniaminkiem, jest na 16. miejscu w pierwszoligowej tabeli z dorobkiem 9 punktów. W ostatniej kolejce drużyna z Krakowa poniosła porażkę w meczu u siebie z Chojniczanką (1:2). Czy w spotkaniu z Odrą Garbarnia odniesie zwycięstwo i poprawi swój dotychczasowy dorobek punktowy? Początek spotkania o godzinie 12:45.

PIĄTEK – 28 WRZEŚNIA 2018

17:45 Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla


17:55 
Fortuna 1. Liga – 12. kolejkaCHROBRY GŁOGÓW – STOMIL OLSZTYN na żywo
Ipla


SOBOTA – 29 WRZEŚNIA 2018

12:30 Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:40
 Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: ODRA OPOLE – GARBARNIA KRAKÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

About 0a60d0xx