Sport w TV: środa – 5 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Niemiec – 1/8 finału: FC BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM 18:20 Puchar Niemiec – 1/8 finału: BAYER 04 LEVERKUSEN – VFB […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Niemiec – 1/8 finału: FC BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM


18:20 Puchar Niemiec – 1/8 finału: BAYER 04 LEVERKUSEN – VFB STUTTGART na żywo
Eurosport Player

18:20 Puchar Niemiec – 1/8 finału: SC VERL – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Eurosport Player

19:55 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Piotr Laboga

20:30 Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila

20:35 Puchar Niemiec – 1/8 finału: FC BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz

20:35 Puchar Niemiec – 1/8 finału: 1. FC SAARBRÜCKEN – KARLSRUHER SC na żywo
Eurosport Player

20:40 Serie A – 17. kolejka: SS LAZIO – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

20:40
FA Cup – 4. runda: TOTTENHAM HOTSPUR FC – SOUTHAMPTON FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: CD MIRANDES – VILLARREAL CF na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow

21:30 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski

22:30 Serie A – 21. kolejka: JUVENTUS FC – ACF FIORENTINA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

22:55 Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila


12:00 Saudi Tour, Arabia Saudyjska: ETAP 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

15:00 Wyścig dookoła Walencji, Hiszpania: ETAP 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


03:00 NBA: DENVER NUGGETS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

17:20 Eurocup – 5. kolejka, grupa G: UNICS KAZAN – LIETUVOS RYTAS na żywo
Eurosport Player

17:45 Turkish Airlines Euroliga – 23. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ na żywo
Ipla

17:50 Eurocup – 5. kolejka, grupa G: GALATASARAY – MONACO BASKET na żywo
Eurosport Player

18:20 Eurocup – 5. kolejka, grupa F: PROMITHEAS PATRAS – BRESCIA na żywo
Eurosport Player

18:25 Liga Mistrzów FIBA – 14. kolejka, grupa B: AEK ATENY – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:40 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

19:50 Liga Mistrzów FIBA – 14. kolejka, grupa A: POLSKI CUKIER TORUŃ – FILOU OSTENDA na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:50 Eurocup – 5. kolejka, grupa E: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – KK PARTIZAN na żywo
Eurosport Player

19:50 Liga Mistrzów FIBA – 14. kolejka, grupa A: BAXI MANRESA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player


20:05 Eurocup – 5. kolejka, grupa F: UMANA REYER VENEZIA – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo
Eurosport Player

20:35 Eurocup – 5. kolejka, grupa H: UNICAJA MÁLAGA – ТОFAS na żywo
Eurosport Player


18:55 Liga Mistrzów EHF – 11. kolejka, grupa B: THW KIEL – HC VARDAR na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Marcin Smolarczyk


15:55 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa D: C.S.M. VOLEI ALBA BLAJ – NANTES VB na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Natalia Bamber-Laskowska

17:25 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa A: LP SALO – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Katarzyna Gajgał-Anioł

17:25 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa E: MARITZA PŁOWDIW – RC CANNES na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Dorota Świeniewicz

17:55 Puchar CEV – 1/8 finału: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO na żywo
Ipla

18:55 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa C: ALLIANZ MTV STUTTGART – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek

20:25 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa B: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo

Komentarz: Rafał Bała – Katrzyna Gajgał-Anioł


17:30 PlusLiga – 14. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

20:30 PlusLiga – 14. kolejka: MKS BĘDZIN – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30
Serie A1 – 19. kolejka: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla

20:30 Serie A1 – 19. kolejka: LEO SHOES MODENA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
Ipla


13:55 World Grand Prix, Cheltenham, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(do 18:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 World Grand Prix, Cheltenham, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

22:45 World Grand Prix, Cheltenham, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

00:00 (śr/czw) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki