Sport w TV: wtorek – 16 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: FRANCJA – NIEMCY 15:50 Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga D: KAZACHSTAN – ANDORA  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: FRANCJA – NIEMCY


15:50 Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga D: KAZACHSTAN – ANDORA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy U21 – grupa 3: POLSKA – GRUZJA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Paweł Golański (z Gdyni)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:50 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga D: ARMENIA – MACEDONIA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

18:00
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Paulina Chylewska – Roman Kołtoń, Adam Matysek
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński

18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy U21 – grupa 5: NIEMCY – IRLANDIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:55
Mecz Towarzyski: BRAZYLIA – ARGENTYNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: FRANCJA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Tomasz Hajto

20:35 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga B: IRLANDIA – WALIA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek

20:35 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga B: UKRAINA – CZECHY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

22:50 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Paulina Chylewska – Roman Kołtoń, Adam Matysek
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński

22:50
Mecz Towarzyski: SZWECJA – SŁOWACJA 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

23:10 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga C: NORWEGIA – BUŁGARIA 
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Krystian Sobierajski

23:30
Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Adam Matysek


19:45 Hokejowa Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa C: HC BOLZANO – GKS TYCHY na żywo
Eurosport PlayerIpla


16:00 FEI World Cup, Oslo, Norwegia: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00
Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Polsat Sport HDIpla

17:45
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:45 
EuroCup – 3. kolejka, grupa A: CRVENA ZVEZDA – MORABANC ANDORRA na żywo
Eurosport Player

18:45 
EuroCup – 3. kolejka, grupa A: GALATASARAY – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo
Eurosport Player

19:15 
EuroCup – 3. kolejka, grupa A: RATIOPHARM ULM – MONACO na żywo
Eurosport Player

20:15 
EuroCup – 3. kolejka, grupa C: LYON-VILLEURBANNE – TÜRK TELEKOM na żywo
Eurosport Player


18:55 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 6 na żywo
*(do 19:55, od 20:45 do 21:00 i od 21:50 w TVP Sport HD, od 22:15 również w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara


17:30 Liga SEHA – 6. kolejka: HC PPD ZAGRZEB – HC VARDAR na żywo

Komentarz: Kacper Merk

19:00
Magazyn VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD

20:00 Liga SEHA – 6. kolejka: HC VOJVODINA NOWY SAD – HC MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo

Komentarz: Kacper Merk


09:10 Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 3. runda, grupa G: WŁOCHY – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:10
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 3. runda, grupa H: HOLANDIA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla


21:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: PLATFORMA 10M – MĘŻCZYŹNI na żywo
sport.tvp.pl


11:00 English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player

13:45
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:15
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00
PSA World Tour, Weybridge, Wielka Brytania: 1. RUNDA na żywo
Eurosport Player


11:55 ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1. runda: HYEON CHUNG – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla

12:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1. runda: JOHANNA KONTA – ELISE MERTENSna żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1. runda: FERNANDO VERDASCO – MATTHEW EBDEN na żywo
Ipla

14:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1. runda: KRISTINA MLADENOVIC – ANNA KALINSKAYA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1. runda: TENNYS SANDGREN – LUCAS POUILLE na żywo
Ipla

16:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1. runda: ALIZE CORNET – NATALIA VIKHLYANTSEVA na żywo
sport.tvp.pl

18:25 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1. runda: MIKAEL YMER – ERNESTS GULBIS na żywo
Ipla

19:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1. runda: DARIA GAVRILOVA – VITALIA DIATCHENKO na żywo
sport.tvp.pl

20:25
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1. runda: ALEX DE MINAUR – PHILIPP KOHLSCHREBIER na żywo
Ipla

inne
14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 10 na żywo
Eurosport Player

17:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:05 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki