Sport w TV: wtorek – 17 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 16. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – RB LIPSK 15:25 Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – mecz o 5. miejsce: AL-SADD SC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 16. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – RB LIPSK


15:25 Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – mecz o 5. miejsce: AL-SADD SC – ESPÉRANCE DE TUNIS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

16:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

18:20
Bundesliga – 16. kolejka: WERDER BREMA – 1. FSV MAINZ 05 na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

18:20 Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – 1/2 finału: FLAMENGO RIO DE JANEIRO – AL-HILAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Maciej Szczęsny


20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA 
*(o 23:10 w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak

20:25 Bundesliga – 16. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – RB LIPSK na żywo
Ipla

20:25
 Bundesliga – 16. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla


20:25
 Bundesliga – 16. kolejka: FC AUGSBURG – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla


20:40
 EFL Cup – 1/4 finału: ASTON VILLA FC – LIVERPOOL FC na żywo
Ipla


17:00 FEI World Cup, La Coruna, Hiszpania: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:50 Rolex Grand Slam, Genewa, Szwajcaria: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:50 Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa C: NIZHNY NOVGOROD – BROSE BAMBERG na żywo
Eurosport Player

17:45 
Magazyn BASKET+ 


17:50 
Eurocup – 10. kolejka, grupa B: ТОFAS – LOKOMOTIV KUBAN na żywo
Eurosport Player

17:50 
Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa D: PAOK THESSALONIKI – FALCO SZOMBATHELY na żywo
Eurosport Player

17:50 Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa A: LIETKABELIS PANEVEZYS – BAXI MANRESA na żywo
Eurosport Player

17:50 Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa C: GAZIANTEP BASKETBOL – CEZ NYMBURK na żywo
Eurosport Player

18:20 Eurocup – 10. kolejka, grupa A: PROMITHEAS PATRAS – MORABANC ANDORRA na żywo
Eurosport Player

18:45 Eurocup – 10. kolejka, grupa A: MONAKO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

19:45 Turkish Airlines Euroliga – 14. kolejka: REAL MADRYT – AX ARMANI EXCHANGE MEDIOLAN na żywo
Ipla

19:55 Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa A: SIG STRASBOURG – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:35 Eurocup – 10. kolejka, grupa D: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – UNICAJA MÁLAGA na żywo
Eurosport Player


20:50 Eurocup – 10. kolejka, grupa C: BRESCIA – NANTERRE na żywo
Eurosport Player


10:20 Puchar Świata, Courchevel, Francja: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:20 Puchar Świata, Courchevel, Francja: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 2. RUNDA 
*(od 22:25 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl


16:55 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa C: CHIMIK JUŻNE – ALLIANZ MTV STUTTGART na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Natalia Bamber-Laskowska


16:55 
Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa B: LOKOMOTIW KALININGRAD – VAKIFBANK STAMBUŁ

Komentarz: Robert Bała – Joanna Mirek

17:30 
Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Łodzi)
Reporter: Tomasz Lipiński

17:55 
Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa C: ŁKS COMMERCECON – IGOR GORGONZOLA NOVARA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Milena Sadurek (z Łodzi)

19:25 
Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa D: NANTES VB – A. CARRARO IMOCO CONEGLIANO na żywo

Komentarz: Adam Westfal – Natalia Bamber-Laskowska

19:55 
Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa E: RC CANNES – DINAMO MOSKWA na żywo


20:30 
Liga Siatkówki Kobiet – 11. kolejka: #VOLLEYWROCŁAW – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 PlusLiga – 4. kolejka: MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 
Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik (z Warszawy)
Reporter: Paulina Bojarska

20:25 
Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa D: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – SIR SICOMA MONINI PERUGIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński (z Warszawy)


20:10 Puchar Świata, Arosa, Szwajcaria: SKI CROSS na żywo
*(o 23:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


19:45 FIM Endurance World Championship – 8 Hours of Sepang, Sepang, Malezja: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:15 FIA World Endurance Championship – Bapco 8 Hours of Bahrain: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

21:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki