Sport w TV: wtorek – 23 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: CRACOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 08:30 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: CRACOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK


08:30 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN
Eurosport PlayerIpla

10:45 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 31. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Eurosport PlayerIpla

14:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 31. kolejka: WISŁA KRAKÓW – WISŁA PŁOCK

Komentarz: Michał Kornacki – Adam Zakrzewski (z Krakowa)
Reporter: Filip Surma

16:00 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 31. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ARKA GDYNIA

Komentarz: Piotr Glamowski – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Reporter: Adam Westfal

17:30 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Tomasz Lach – Maciej Żurawski (z Gliwic)

18:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: PIAST GLIWICE – ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Edward Durda – Radosław Majdan (z Gliwic)

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

19:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

19:25 
La Liga Santander – 34. kolejka: SD HUESCA – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

20:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński


20:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marcin Żewłakow, Maciej Szczęsny (z Krakowa)
Reporter: 
Maciej Barszczak 


20:00 
Magazyn LA LIGA WORLD 
Ipla

20:15 DFB Pokal – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Zawacki – Sławomir Chałaśkiewcz, Andrzej Strejlau

20:25 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: CRACOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w TVP Sport: Dariusz Szpakowski

20:25
La Liga Santander – 34. kolejka: RAYO VALLECANO – GIRONA FC na żywo
Ipla

20:30 
Magazyn FULL IMPACT SERIE A 
Ipla

20:40
Premier League – 33. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:40 
Eredivisie – 32. kolejka: AFC AJAX – SBV VITESSE na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:45 DFB Pokal – 1/2 finału: HAMBURGER SV – RB LIPSK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Julian Kowalski – Maciej Terlecki

21:25 La Liga Santander – 34. kolejka: CD ALAVES – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

22:00 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER 
Ipla
Redakcja: Tomasz Włodarczyk


18:00 ESL Pro League – CS:GO: 1. ETAP, GRUPA D na żywo
sport.tvp.pl


14:00 Tour of the Alps, Włochy: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Tour of Croatia, Chorwacja: ETAP 1 
Eurosport PlayerIpla


18:00 Energa Basket Liga – finał: CCC POLKOWICE – INVESTINTHEWEST ENEA GORZÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


19:45 
Turkish Airlines Euroliga – play-off: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

19:55 
Turkish Airlines Euroliga – play-off: PANATHINAIKOS OPAP ATENY – REAL MADRYT na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Polsat Sport HDIpla


17:50 PGNiG Superliga – runda zwycięzców, 27. kolejka: MKS PERŁA LUBLIN – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:15 PGNiG Superliga – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kwidzyna)
Reporter: Łukasz Lasia

18:25 PGNiG Superliga – 1/4 finału: MMTS KWIDZYN – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kwidzyna)


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – mecz o 3. miejsce: CHEMIK POLICE – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 Serie A1 – 1/2 finału: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – SAUGELLA TEAM MONZA na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – finał: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
Eurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


18:30 
PSA World Tour, El Gouna, Egipt: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport Player


11:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: TAYLOR FRITZ – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: ELISE MERTENS – DARIA KASATKINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00
ATP World Tour 500, Budapeszt, Węgry – 1. runda: ATTILA BALAZS – HUBERT HURKACZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1. runda: DAVID FERRER – MISCHA ZVEREV na żywo
Ipla

13:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: ANASTASIJA SEVASTOVA – JELENA OSTAPENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: NICOLAS JARRY – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: SARA SORRIBES TORMO – ANDREA PETKOVIC na żywo
sport.tvp.pl

16:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: DOMINIC THIEM – DIEGO SCHWARTZMAN na żywo
*(od 17:30 w Polsat Sport Extra HD)
Polsat Sport HDIpla

18:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: MARTON FUCSOVICS – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Ipla

18:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: LESIA TSURENKO – LAURA SIEGEMUND na żywo
sport.tvp.pl


20:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: KIKI BERTENS – ANNA-LENA FRIEDSAM na żywo
sport.tvp.pl


09:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


21:00 Magazyn EWC ALL ACCESS 
Eurosport PlayerIpla


21:30 Formuła E – Paris ePrix: ZAPOWIEDŹ 
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki