Sport w TV: wtorek – 31 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa B: CELTIC FC – BAYERN MONACHIUM 15:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa A: MANCHESTER UNITED – BENFICA SL  Komentarz: Grzegorz Milko – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa B: CELTIC FC – BAYERN MONACHIUM


15:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa A: MANCHESTER UNITED – BENFICA SL na żywo

Komentarz: Grzegorz Milko – Leszek Orłowski

17:55 Liga Młodzieżowa UEFA – play-off zwycięzców, Finał: LEGIA WARSZAWA – AFC AJAX na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda (z Warszawy)

17:55
Liga Młodzieżowa UEFA – grupa B: CELTIC FC – BAYERN MONACHIUM na żywo


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00
Dywizja 2 – 13. kolejka: SC ZNOJMO FK – FC SELLIER & BELOT VALSIM na żywo


20:00 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa B: CELTIC FC – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki (z Glasgow)

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa C: AS ROMA – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Przemysław Pełka – Tomasz Lipiński

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa D: OLYMPIACOS PIREUS – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa A: MANCHESTER UNITED – BENFICA SL na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny

20:40
 Liga Mistrzów UEFA – grupa B: PARIS SAINT GERMAIN – RSC ANDERLECHT na żywo


20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa A: FC BASEL – CSKA MOSKWA na żywo


20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa D: SPORTING CP – JUVENTUS FC na żywo


20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa CATLETICO MADRYT – KARABACH AGDAM na żywo


20:40 
Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Wojciech Zawioła, Piotr Bugajny, Adam Westfal

22:45 
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła

23:30
 Magazyn PREMIER LIGA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Redakcja: Grzegorz Michalewski


20:30 Polsat Boxing Night: TOMASZ ADAMEK – SOLOMON HAUMONO premiera.200
Polsat Sport HD Ipla


01:25 National Football League – 8. kolejka: KANSAS CITY CHIEFS – DENVER BRONCOS na żywo
Ipla


18:00 FEI World Cup , Werona, Włochy: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


06:00 Tour of Hainan: ETAP 4 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


17:45
 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30
Liga Mistrzów FIBA – grupa D: STELMET ZIELONA GÓRA – SIDIGAS AVELLINO na żywo
(premiera.200 w Rai Sport o 20.30)

Komentarz w Eleven: Maciej Bonecki – Łukasz Cegliński


16:00 Vestel Venus League – 5. kolejka: NILUFER BELEDIYESI – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo


07:30 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30
 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


10:00 World Series – Qatar Classic: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


11:00  ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – I runda: KYLE EDMUND – EVGENY DONSKOY na żywo
Polsat Sport HD Ipla

13:00 
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – I runda: PIERRE-HUGUES HERBERT – FELICIANO LOPEZna żywo
Polsat Sport HD Ipla

15:00 
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – I runda: ADRIAN MANNARINO – DAVID FERRER na żywo
Polsat Sport HD Ipla

19:30 
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – I runda: NICOLAS MAHUT – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Ipla

21:30 
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – I runda: DOMINIC THIEM – PETER GOJOWCZYK na żywo
Ipla


21:00
Magazyn #ELEVENF1 premiera.200
Ipla

22:00
Magazyn FIA WTCC BEZ OGRANICZEŃ premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam