Sprinterski PŚ biegaczy w Eurosporcie

Ostatni sprint w Europie rozegrany zostanie w środę w ramach Pucharu Świata w biegach narciarskich. Transmisję przeprowadzą Eurosport i TVP Sport. Biegacze i biegaczki zaprezentują się w Konnerud na przedmieściach Drammen w Norwegii. Na liście startowej wśród pań brakuje Polek […]

Ostatni sprint w Europie rozegrany zostanie w środę w ramach Pucharu Świata w biegach narciarskich. Transmisję przeprowadzą Eurosport i TVP Sport.

Biegacze i biegaczki zaprezentują się w Konnerud na przedmieściach Drammen w Norwegii. Na liście startowej wśród pań brakuje Polek – podopieczne Aleksandra Wierietielnego i Justyny Kowalczyk startują na mistrzostwach świata juniorów w Oberwiesenthal. Z udziału w tej imprezie zrezygnowała Linn Svahn – rówieśniczka Weroniki Kalety prowadzi w klasyfikacji sprinterskiej Pucharu Świata i w Drammen będzie jedną z faworytek do triumfu.

W rywalizacji panów o Małą Kryształową Kulę prowadzi Johannes Hoesflot Klaebo i to on będzie faworytem miejscowej publiczności. Polscy kibice liczą na kolejne punkty Macieja Staręgi i braci Burych.

ŚRODA – 4 MARCA 2020

15:20 Puchar Świata, Konnerud, Norwegia: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

About Wojciech Nowakowski