Środek tygodnia z piłką ręczną w Sportklubie

W środku tygodnia na antenie Sportklubu zaplanowano transmisje 2 meczów piłki ręcznej. Będzie to 1. kolejka Ligi Asobal i już 4. kolejka Bundesligi. Początek sezonu w lidze hiszpańskiej zapowiada się bardzo ciekawie. Już w 1. serii gier 4. zespół ostatniego […]

W środku tygodnia na antenie Sportklubu zaplanowano transmisje 2 meczów piłki ręcznej. Będzie to 1. kolejka Ligi Asobal i już 4. kolejka Bundesligi.

Początek sezonu w lidze hiszpańskiej zapowiada się bardzo ciekawie. Już w 1. serii gier 4. zespół ostatniego sezonu Fraikin Granollers zagra z 3. zespołem ostatniego sezonu Naturhouse La Rioją. Oba zespoły awansowały do Pucharu EHF. W tym sezonie zarówno szczypiorniści z Granollers jak i z Logrono chcą powalczyć o medale Ligi Asobal.

Czas na kolejny występ Piotra Chrapkowskiego w barwach SC Magdeburg. Zespół polskiego szczypiornisty ostatnio przegrał z THW Kiel, mimo prowadzenia przez dłuższy czas meczu. Tym razem Magdeburg zagra z Fuchse Berlin. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz pomiędzy zespołami z czołówki niemieckiej piłki ręcznej.

ŚRODA – 6 WRZEŚNIA 2017

20:25 Liga ASOBAL – 1. kolejka: FRAIKIN BM. GRANOLLERS – BM. LOGRONO LA RIOJA na żywo

Komentarz: Kacper Merk

CZWARTEK – 7 WRZEŚNIA 2017

19:00 DKB Handball Bundesliga – 4. kolejka: SC MAGDEBURG – FUCHSE BERLIN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

About Kamil Karczmarek