Trzecia runda eliminacji Ligi Europy w TVP Sport i Polsat Sport

Trzy polskie kluby zawalczą o awans do ostatniego etapu kwalifikacji. Legia Warszawa, Lech Poznań i Piast Gliwice spróbują wykonać kolejny krok do fazy grupowej Ligi Europy. Lech Poznań jako pierwszy rozegra swoje spotkanie z cypryjskim Apollonem. W środę o godzinie […]

Trzy polskie kluby zawalczą o awans do ostatniego etapu kwalifikacji. Legia Warszawa, Lech Poznań i Piast Gliwice spróbują wykonać kolejny krok do fazy grupowej Ligi Europy.

Lech Poznań jako pierwszy rozegra swoje spotkanie z cypryjskim Apollonem. W środę o godzinie 18 poznaniacy rozpoczną swój trzeci mecz w tej edycji Ligi Europy. Minimalnym faworytem spotkania wydają się być gospodarze. W czwartek o godzinie 20 FC Kopenhaga zagra z Piastem Gliwice. Duńczycy w poprzedniej rundzie wyeliminowali szwedzki Goteborg. Gliwiczanie będą chcieli utrzymać formę z Ligi Europy, ponieważ dyspozycja podopiecznych Waldemara Fornalika w lidze nie zachwyca. Na sam koniec o godzinie 20:30 Legia Warszawa z nowym trenerem podejmie Dritę. Gospodarze spróbują zmazać plamę z pierwszych słabych spotkań na starcie tego sezonu.

ŚRODA – 23 WRZEŚNIA 2020

18:00 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 3. runda: APOLLON LIMASSOL – LECH POZNAŃ 
Polsat Sport HDIpla

CZWARTEK – 24 WRZEŚNIA 2020

19:10 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 3. runda: STUDIO 


19:55 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 3. runda: FC KOPENHAGA – PIAST GLIWICE 

20:25 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 3. runda: LEGIA WARSZAWA – DRITA GNIJLANE 

About Łukasz Urbanowski