Turkish Airlines Euroliga na sportowych antenach Polsatu

W tym tygodniu czeka nas 26 kolejka Euroligi na antenach Polsatu będziemy mieli okazję obejrzeć dwa spotkania. W poniedziałek Real Madryt podejmie Panathinaikos Ateny. Będzie to jedno z ciekawszych spotkań obie drużyny w rozgrywkach radzą sobie dobrze Real zajmuję obecnie drugą pozycję w […]

W tym tygodniu czeka nas 26 kolejka Euroligi na antenach Polsatu będziemy mieli okazję obejrzeć dwa spotkania.

W poniedziałek Real Madryt podejmie Panathinaikos Ateny. Będzie to jedno z ciekawszych spotkań obie drużyny w rozgrywkach radzą sobie dobrze Real zajmuję obecnie drugą pozycję w tabeli i w ostatnim czasie gra dobrze odnosząc wiele zwycięstw z kolei goście ostatnio grają w kratkę i wszystkiego można się po nich spodziewać. Faworytem wydaję się drużyna ze stolicy Hiszpanii.

W czwartek dojdzie do hitu tej serii spotkań na przeciw siebie wyjdą drużyny CSKA Moskwa Barcelony. Obecnie te drużyny zajmują trzecie i czwarte miejsce w tabeli i są bardzo blisko zapewnienia sobie awansu do dalszej fazy rozgrywek. Ostatnio w lepszej formie jest Barcelona która wygrała ostatnie 5 spotkań w tym samym okresie gospodarze ponieśli 2 porażki.

PONIEDZIAŁEK – 24 LUTEGO 2020

20:45 Turkish Airlines Euroliga – 26. kolejka: REAL MADRYT – PANATHINAIKOS OPAP ATENY na żywo

 

CZWARTEK – 27 LUTEGO 2020

17:45 Turkish Airlines Euroliga – 26. kolejka: CSKA MOSKWA – FC BARCELONA na żywo

 

About Robert Kotkowiak