Tydzień z PlusLigą na antenie Polsatu Sport HD

Najbliższy tydzień przyniesie kibicom PlusLigi trzy transmisje. Zostaną rozegrane zaległe spotkania kolejek nr 14, 21 oraz 25. Transmisje w Polsacie Sport HD. We środę pierwszym transmitowanym starciem będzie pojedynek Czarnych Radom z Indykpolem AZS Olsztyn. Oba zespoły walczą o jak […]

Najbliższy tydzień przyniesie kibicom PlusLigi trzy transmisje. Zostaną rozegrane zaległe spotkania kolejek nr 14, 21 oraz 25. Transmisje w Polsacie Sport HD.

We środę pierwszym transmitowanym starciem będzie pojedynek Czarnych Radom z Indykpolem AZS Olsztyn. Oba zespoły walczą o jak najlepsze miejsce na zakończenie fazy zasadniczej. Na razie wyżej znajdują się gospodarze środowej rywalizacji, którzy mają przewagę czterech punktów nad Indykpolem.

Zdecydowanym faworytem drugiego środowego spotkania jest Trefl Gdańsk. Ich rywale z Zawiercia mają małe szanse aby „załapać się” do najlepszej ósemki po sezonie zasadniczym. Trefl znajduje się w ostatnich dniach w wysokoiej formie, co potwierdziło niedzielne zwycięstwo we własnej hali z v-ce liderem z Warszawy 3-0.

W niedzielę spotkają się zespoły z Radomia i Zawiercia. Pierwsze, jesienne starcie obu ekip zakończyło się zwycięstwem ekipy z Radomia 3-1.

ŚRODA – 11 MARCA 2020

17:30 PlusLiga – 14. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 25. kolejka: TREFL GDAŃSK – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 15 MARCA 2020

20:30 PlusLiga – 21. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Piotr Dzierzgowski