Tydzień z TAURON 1. Ligą siatkarzy w Polsacie Sport Extra i na IPLA.TV

W tym tygodniu emocji kibicom spragnionych siatkarskich wrażeń w nieprzeciętnej ilości dostarczy TAURON 1. Liga. A to dzięki transmisji w Polsacie Sport Extra, a także bezpłatnym relacjom na żywo w Internecie poprzez platformę IPLA.TV. Jako pierwsi w tym tygodniu, w […]

W tym tygodniu emocji kibicom spragnionych siatkarskich wrażeń w nieprzeciętnej ilości dostarczy TAURON 1. Liga. A to dzięki transmisji w Polsacie Sport Extra, a także bezpłatnym relacjom na żywo w Internecie poprzez platformę IPLA.TV.

Jako pierwsi w tym tygodniu, w środę, 13 stycznia o 18:00 na parkiet wyjdą siatkarze BKS-u Visły Bydgoszcz LUK-u Politechniki Lublin. Będzie to mecz w ramach zaległej, 15. kolejki. Spotkanie w Hali Łuczniczka można określić I-ligowym hitem. Zmierzą się 3. i 2. ekipa w tabeli.

Nominalna, 18. kolejka TAURON 1. Ligi rozpocznie się w czwartek, 14 stycznia. Tego dnia o 20:30 6. w stawce KPS Siedlce podejmie plasującą się 2 miejsca wyżej eWinner Gwardię Wrocław. Pretendentami do triumfu wydają się być gospodarze z czysto statystycznego punktu widzenia. W 7-seryjnej historii konfrontacji tych drużyn zawsze za 3 punkty wygrywali gospodarze.

Wreszcie 2 starcia 18. serii gier zostaną rozegrane w sobotę, 16 stycznia o równoległej godzinie – 17:00. Do boju znowu ruszą zawodnicy BKS-u Visły Bydgoszcz. Tym razem w potyczce z zespołem KRISPOLU Września. Ponadto, Exact System Częstochowa podejmie we własnych murach Olimpię Sulęcin.

ŚRODA – 13 STYCZNIA 2021

18:00 TAURON 1. Liga – 15. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – LUK POLITECHNIKA LUBLIN 

Ipla

CZWARTEK – 14 STYCZNIA 2021

20:30 TAURON 1. Liga – 18. kolejka: KPS SIEDLE – EWINNER GWARDIA WROCŁAW 

SOBOTA – 16 STYCZNIA 2021

17:00 TAURON 1. Liga – 18. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – KRISPOL WRZEŚNIA 

Ipla

17:00 TAURON 1. Liga – 18. kolejka: EXACT SYSTEM NORWID CZĘSTOCHOWA – OLIMPIA SULĘCIN 

Ipla

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.