Weekend z piłką ręczną w Sportklubie

Kolejny weekend z piłką ręczną czeka widzów Sportklubu. W ramówce stacji znajdują się mecze Ligi SEHA oraz niemieckiej Bundesligi. W lidze rozegrane zostanie tylko jedno spotkanie – mecz Tatrana Preszów z Metaloplastiką dokończy drugą kolejkę w grupie A. Obie drużyny […]

Kolejny weekend z piłką ręczną czeka widzów Sportklubu. W ramówce stacji znajdują się mecze Ligi SEHA oraz niemieckiej Bundesligi.

W lidze rozegrane zostanie tylko jedno spotkanie – mecz Tatrana Preszów z Metaloplastiką dokończy drugą kolejkę w grupie A. Obie drużyny grają o pierwsze punkty w rozgrywkach, po tym jak w pierwszej kolejce przegrały swoje mecze – lider ligi słowackiej przegrał w 20:25 z PPD Zagrzeb, natomiast wicemistrz Serbii z sezonu 2018/2019 uległ Eurofarmowi Pelister 26:30.

W ramach 18. kolejki Liqui Moly Handball Bundesligi pokazane zostanie starcie TSV Hannover-Burgdorf z SG Flensburg-Handewitt. Goście są liderami tabeli ligowej, jednak w sytuacji, w której niektóre drużyny mają 17, a inne 11 rozegranych spotkań, ciężko uznać ją za stuprocentowo rzetelny wyznacznik. Niemniej, na 14 rozegranych spotkań rywal Łomży Vive Kielce w fazie grupowej Ligi Mistrzów wygrał 12 i w meczu w Hanowerze, którego miejscowa drużyna wygrała pięć z piętnastu spotkań, z pewnością będzie faworytem.

SOBOTA – 13 LUTEGO 2021

18:00 Liga SEHA – 2. kolejka, grupa A: TATRAN PREŠOV – RK METALOPLASTIKA SABAC 

Komentarz: Mateusz Juza

NIEDZIELA – 14 LUTEGO 2021

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 18. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Kamil Gapiński

About Wojciech Nowakowski