20. kolejka Tauron Ligi Siatkarek na antenach Polsatu Sport

Już w piątek rusza dwudziesta kolejka Tauron Ligi siatkarek. W ten weekend na sportowych antenach Polsatu zobaczymy aż sześć meczów. W piątek Joker Świecie podejmie Eneę PTPS Piła. W sobotę DPD Iłcapital Legionovia Legionowo podejmie ŁKS Commercecon Łódź. Łodzianki wciąż […]

Już w piątek rusza dwudziesta kolejka Tauron Ligi siatkarek. W ten weekend na sportowych antenach Polsatu zobaczymy aż sześć meczów.

W piątek Joker Świecie podejmie Eneę PTPS Piła. W sobotę DPD Iłcapital Legionovia Legionowo podejmie ŁKS Commercecon Łódź. Łodzianki wciąż mają w zasięgu tytuł mistrzyń Polski, bowiem w Tauron Lidze zapowiada się morderczy finisz na ostatnich metrach. ŁKS zgromadził czterdzieści oczek, a zespoły z Radomia i Rzeszowa zdobyły już czterdzieści trzy punkty, przy czym duma Podkarpacia ma jeden zaległy mecz do rozegrania. Natomiast swoje regulaminowe spotkanie Developres SkyRes Rzeszów z Energą MKS Kalisz rozegra w niedzielny wieczór, a uwerturą do tego pojedynku będzie starcie #VolleyWrocławGrupa Azoty Chemik Police. Na zakończenie tej serii spotkań obejrzymy dwa mecze w poniedziałek. Na początek Grot Budowlani Łódź zagrają z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz, a potem E.Leclerc Moya Radomka Radom podejmie BKS Bostik Bielsko-Biała. Liderzy mają ten atut, że jeśli do końca sezonu nie stracą punktów, to będą świętować mistrzostwo Polski. Poniżej plan transmisji.

 

PIĄTEK  12 LUTEGO 2021

20:30 Tauron Liga – 20. kolejka: JOKER ŚWIECIE – ENEA PTPS PIŁA 
Ipla

SOBOTA  13 LUTEGO 2021

20:30 Tauron Liga – 20. kolejka: DPD IŁCAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 

NIEDZIELA  14 LUTEGO 2021

17:30 Tauron Liga – 20. kolejka: #VOLLEYWROCŁAW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD

20:30 
Tauron Liga – 20. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – ENERGA MKS KALISZ 
Polsat Sport HD

PONIEDZIAŁEK  15 LUTEGO 2021

17:30 Tauron Liga – 20. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HD

20:30 Tauron Liga – 20. kolejka: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.