Weekend ze sportami motorowymi w TV

Podczas nadchodzącego weekendu w świecie sportów motorowych królować będą kierowcy MotoGP. Jednak to nie wszystkie propozycje w programie polskich stacji telewizyjnych.  Fani wyścigów motocyklowych będą mieli bardzo napięty grafik. W sobotę i niedzielę na antenie Eurosportu 2 śledzić będzie można […]

Podczas nadchodzącego weekendu w świecie sportów motorowych królować będą kierowcy MotoGP. Jednak to nie wszystkie propozycje w programie polskich stacji telewizyjnych. 

Fani wyścigów motocyklowych będą mieli bardzo napięty grafik. W sobotę i niedzielę na antenie Eurosportu 2 śledzić będzie można relacje z Mistrzostw Wielkiej Brytanii kategorii Superbike. Miejmy nadzieję, że rywalizacja na torze Silverstone będzie przebiegać w spokojniejszej atmosferze, niż było to podczas rundy MotGP. Canal+Sport  w sobotę zaprezentuje zapowiedz Rajdu Turcji, kolejnej rundy WRC. Z kolei w niedzielę zobaczymy podsumowanie kolejnych zmagań motocyklistów. Na kanale nSport+ omówiona zostanie rywalizacja w Mistrzostwach AMA Motocross.

Kibice, którzy preferują wyścigi samochodowe, muszą poczekać na następny weekend. Wówczas odbędzie się m.in. Grand Prix Singapuru F1. Tymczasem, zachęcamy do zapoznania się z planem transmisji na najbliższe dni.

SOBOTA – 8 WRZEŚNIA 2018

12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Turcji: ZAPOWIEDŹ 
CANAL+ Sport HD

17:00
 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

NIEDZIELA – 9 WRZEŚNIA 2018

15:00 AMA Motocross: PODSUMOWANIE SEZONU KLASY 250  


17:00
 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 premiera.200
Eurosport PlayerIpla

17:30 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla

About Michał Winiarczyk