Zaległe spotkania LaLigi Santander w Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4

12 stycznia odbędą się dwa zaległe mecze LaLigi. Jeśli pogoda nie przeszkodzi, to we wtorek odbędą się dwa zaległe mecze ligowe. W zaległym meczu 4. kolejki LaLigi Granada powinna spokojnie podjąć u siebie Osasunę Pampeluna. Granada zaliczyła u siebie pogrom 0:4 […]

12 stycznia odbędą się dwa zaległe mecze LaLigi.

Jeśli pogoda nie przeszkodzi, to we wtorek odbędą się dwa zaległe mecze ligowe. W zaległym meczu 4. kolejki LaLigi Granada powinna spokojnie podjąć u siebie Osasunę Pampeluna. Granada zaliczyła u siebie pogrom 0:4 z FC Barceloną oraz czerwoną kartkę dla Vallejo, więc będzie chciała się odegrać. Za to słabiutka Osasuna dość szczęśliwie zremisowała 0:0 z Realem Madryt. Granada jest na 7. pozycji, a Osasuna w strefie spadkowej to remis będzie sukcesem gości.

W drugim zaległym meczu jeszcze z 1. kolejki LaLigi Atletico Madryt ma podjąć Sevillę. Jeśli piłkarzom z Sevilli uda się dotrzeć do Madrytu, to spotkanie się odbędzie. Przypomnijmy, że Atletico jest liderem i to mimo trzech spotkań mniej niż wicelider zza miedzy – Real Madryt. Przewaga 1 punktu powinna być zwiększona, bo Athletic gra w kratkę – raz wygrywa, raz przegrywa. Warunki zimowe oraz przerwa w grze piłkarzy z Madrytu może różnie podziałać na formę.

WTOREK – 12 STYCZNIA 2021 

19:00 LaLiga Santander – 4. kolejka: GRANADA CF – CA OSASUNA 
Ipla

Komentarz: Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak

21:00 LaLiga Santander – 1. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC SEVILLA 
Ipla

Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

About Mateusz Bartkowiak