Zaległy mecz 26. kolejki 2. Bundesligi w Eleven Sports

Zaległy mecz 26. kolejki 2. Bundesligi zostanie rozegrany w najbliższą środę, 3 czerwca, a w Polsce jego transmisją zajmie się stacja Eleven Sports. Przesunięcie spotkania miało związek z kwarantanną piłkarzy jednego z klubów. Izolacji poddać musieli się w Dreźnie, po tym, […]

Zaległy mecz 26. kolejki 2. Bundesligi zostanie rozegrany w najbliższą środę, 3 czerwca, a w Polsce jego transmisją zajmie się stacja Eleven Sports. Przesunięcie spotkania miało związek z kwarantanną piłkarzy jednego z klubów.

Izolacji poddać musieli się w Dreźnie, po tym, jak u kilku zawodników miejscowego Dynama wykryto w organizmie Koronawirusa. W związku z tym, ekipa ,,S.G.D.” opuściła 3 pierwsze kolejki, po wznowieniu ligi. Teraz przyszedł czas, aby zaległe spotkania nadrabiać. Pierwszym z nich będzie starcie na HDI-Arena w Hannoverze z tamtejszym H96. Oczywiście, konfrontacja odbędzie się bez udziału publiczności.

Według bukmacherów: zdecydowanymi faworytami będą gospodarze. Trudno się temu dziwić, ponieważ rozegrali oni dotąd po prostu więcej spotkań. Jednak grali w kratkę, notując po kolei zwycięstwo, remis i porażkę. Jedyna na razie rywalizacja dreźnian zakończyła się przegraną na własnym boisku, choć z nie byle kim – wiceliderem tabeli – VfB Stuttgart Marcina Kamińskiego. W ligowej stawce Hannover zajmuje miejsce w środku, mając 36 pkt., czyli dokładnie tyle samo, ile aż 3 inne drużyny. Dynamo jest ostatnie i również ciężko przecierać oczy ze zdumienia, ponieważ ma po prostu o 3 mecze mniej od tych zespołów, z którymi przyjdzie się mierzyć ,,Czarno – Żółtym” w walce o utrzymanie w 2. Bundeslidze.

Mecz Hannover 96Dynamo Drezno w najbliższą środę, 3 czerwca o 18:25 w Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4.

ŚRODA – 3 CZERWCA 2020

18:25 2. Bundesliga – 26. kolejka: HANNOVER 96 – DYNAMO DREZNO na żywo
Ipla

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.