Zaległy mecz 4. kolejki PGE Ekstraligi w Eleven Sports 1

Żużel to dyscyplina sportu w pewnej mierze podobna do skoków narciarskich – pogoda dość często może pokrzyżować szyki. Dokładając do tego panującego wirusa, w sezonie 2020 w polskiej PGE Ekstralidze spodziewać się możemy dość wielu przekładanych spotkań. Taka sytuacja ma […]

Żużel to dyscyplina sportu w pewnej mierze podobna do skoków narciarskich – pogoda dość często może pokrzyżować szyki. Dokładając do tego panującego wirusa, w sezonie 2020 w polskiej PGE Ekstralidze spodziewać się możemy dość wielu przekładanych spotkań. Taka sytuacja ma miejsce z meczem STAL – WŁÓKNIARZ, który odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia.

Starcie MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wielkopolski – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa to zaległa batalia z 4. kolejki PGE Ekstraligi. Poniedziałkowa konfrontacja rozpocznie się o godz. 20:30. Transmisja w Eleven Sports 1 trwać będzie już od 20:00. Gospodarze zanotowali fatalną pierwszą część sezonu. Premierowe zwycięstwo odnieśli dopiero w miniony poniedziałek – z MOTOREM Lublin, notując wcześniej aż 6 porażek z rzędu. Inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku gości spod Jasnej Góry, którzy notują rywalizacje w kratkę. Pozwala im to zajmować na chwilę obecną 4. miejsce, a więc ostatnie, które daje miejsce w fazie play-off w walce o mistrzostwo Polski. Sprawia to, że zdecydowanymi faworytami będą częstochowianie. Postronni widzowie na pewno życzyliby sobie pojedynku przypominającego ostatnią rywalizację pomiędzy tymi ekipami, która skończyła się remisem 45:45. Wcześniej zaś zwycięstwa na swoim koncie mogli zapisać raz jedni, raz drudzy, co z kolei napawa nas szansą na dość wyrównaną batalię.

PONIEDZIAŁEK – 10 SIERPNIA

20:00 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:30 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.