Żużlowe Grand Prix Polski w Canal+

Już w tą sobotę rusza kolejna edycja Grand Prix, który wyłoni najlepszego żużlowca na świecie. Po raz kolejny początek zmagań ma miejsce na stadionie Narodowym w Warszawie. Indywidualnego Mistrza poznamy najpóźniej 5 października w Toruniu. Początek transmisji o godzinie 18 […]

Już w tą sobotę rusza kolejna edycja Grand Prix, który wyłoni najlepszego żużlowca na świecie. Po raz kolejny początek zmagań ma miejsce na stadionie Narodowym w Warszawie. Indywidualnego Mistrza poznamy najpóźniej 5 października w Toruniu. Początek transmisji o godzinie 18 w Canal+.

Rok temu cykl wygrał Brytyjczyk Tai Woffinden, drugi był Polak Bartosz Zmarzlik, a trzeci Szwed Fredrik Lindgren. O miejsce na podium walczył również Maciej Janowski, któremu zabrakło pięciu punktów do brązowego medalu. Poza wymienioną dwójką wystartują również inni żużlowcy z Polski: Patryk Dudek oraz Janusz Kołodziej. Występ zawodnika Betardu jest niepewny ze względu na kontuzję barku, którą odniósł w spotkaniu PGE Ekstraligi z Grudziądzem. Rok temu z triumfu w Warszawie cieszył się Tai Woffinden. Na drugim stopniu stanął Maciej Janowski, a trzeci był Fredrik Lindgren.

PIĄTEK – 17 MAJA 2019

18:45 Grand Prix Polski – 1 turniej w Warszawie: TRENING na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

prowadzący: Marcin Majewski

komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński

SOBOTA – 18 MAJA 2019

18:00 Grand Prix Polski – 1 turniej w Warszawie: WSTĘP na żywo
Canal+ Sport Online

studio: Marcin Majewski, Tomasz Gollob


19:00 Grand Prix Polski – 1 turniej w Warszawie: ZAWODY na żywo
Canal+ Sport Online

komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński

About Mateusz Bartkowiak