1/4 finału Totolotek Pucharu Polski w Polsacie Sport oraz Polsacie Sport Extra

Czas na ćwierćfinałowe pojedynki w ramach Pucharu Polski. W tym tygodniu rozegrane zostaną dwa mecze. Wszystkie spotkania transmitowane będą w Polsacie Sport.  We wtorek o godz. 18:00 GKS Tychy zagra z Cracovią. Gospodarze w poprzedniej rundzie pokonali ŁKS Łódź w stosunku 2 do […]

Czas na ćwierćfinałowe pojedynki w ramach Pucharu Polski. W tym tygodniu rozegrane zostaną dwa mecze. Wszystkie spotkania transmitowane będą w Polsacie Sport. 

We wtorek o godz. 18:00 GKS Tychy zagra z Cracovią. Gospodarze w poprzedniej rundzie pokonali ŁKS Łódź w stosunku 2 do 0. Teraz zmierzą się z kolejnym przedstawicielem PKO BP Ekstraklasy. Cracovia w 1/8 finału wyeliminowała Raków Częstochowa po rzutach karnych 4-1. W ćwierćfinale zadanie wydaję się łatwiejsze, jednak krakowianie nie mogą lekceważyć solidnie prezentujących się przeciwników.

W środowym spotkaniu Lechia Gdańsk podejmie Piasta Gliwice. Gdańszczanie w ostatniej rundzie zaliczyli kapitalny powrót, ponieważ przegrywając już 0-2 odwrócili losy rywalizacji i wywalczyli awans wygrywając 3-2. Lechia tym razem znowu się zmierzy z mocnym rywalem jakim niewątpliwie będzie aktualny Mistrz Polski – Piast Gliwice. ,,Piastunki” na poprzednim etapie pewnie wyeliminowały rezerwy Legii Warszawa 2-0. Teraz zapowiada się wyrównane starcie.

WTOREK – 10 MARCA

17:40 Puchar Polski – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Paweł Golański (z Tych)
Reporter: Tomasz Lach

17:55 Puchar Polski – 1/4 finału: GKS TYCHY – CRACOVIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Paweł Golański (z Tych)

ŚRODA – 11 MARCA

17:40 Puchar Polski – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Kubicki (z Gdańska)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55 Puchar Polski – 1/4 finału: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Kubicki (z Gdańska)

About Łukasz Urbanowski