25. kolejka PGNiG Superligi mężczyzn w TVP Sport

Początek przedostatniej serii gier rozpocznie się od hitu z udziałem mistrza Polski. PGE Vive Kielce półtora tygodnia przed dwumeczem z RK Celje Pivovarna Lasko w Lidze Mistrzów czeka nie lada wyzwanie. W środowym starciu zagrają w Puławach z Azotami, które […]

Początek przedostatniej serii gier rozpocznie się od hitu z udziałem mistrza Polski.

PGE Vive Kielce półtora tygodnia przed dwumeczem z RK Celje Pivovarna Lasko w Lidze Mistrzów czeka nie lada wyzwanie. W środowym starciu zagrają w Puławach z Azotami, które choć zajmują czwartą lokatę w lidze, w tym roku przegrali ledwie raz, i to po serii rzutów karnych. Pozostałe siedem spotkań pewnie wygrali. Zwłaszcza to ostatnie, przeciwko innemu reprezentantowi Polski w europejskich pucharach, Gwardii Opole, zwyciężając na wyjeździe dziewięcioma bramkami.

W drużynie Lubelszczyzny na plus wyszły zmiany kadrowe sprzed rundy wiosennej. Nową jakość dodał środkowy rozgrywający, Aleksandr Baczko, który wydaje się być najlepszym kreatorem gry w Puławach od lat. Dla kielczan to ważne starcie w kontekście utrzymania pierwszego miejsca przed rundą pucharową. Lider klasyfikacji strzelców, Arkadiusz Moryto, wraz z drużyną nie mogą sobie pozwolić na wpadkę i wyprzedzenie przez zrównującą się punktami Orlenem Wisłą Płock.

ŚRODA – 11 MARCA 2020

17:35 PGNiG Superliga mężczyzn – 25. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

17:55 PGNiG Superliga mężczyzn – 25. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – PGE VIVE KIELCE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About 0a60d0xx