11. kolejka PGNiG Superligi w TVP Sport

W jedenastej serii Superligi TVP Sport zawita do Opola i Kwidzyna. O godzinie 13 w sobotę Gwardia Opole podejmie u siebie Azoty Puławy. Gwardia tydzień temu niespodziewanie pokonała na wyjeździe dosyć łatwo Pogoń Szczecin 23:31. Dzięki temu zwycięstwu Opolanie zrównali […]

W jedenastej serii Superligi TVP Sport zawita do Opola i Kwidzyna.

O godzinie 13 w sobotę Gwardia Opole podejmie u siebie Azoty Puławy. Gwardia tydzień temu niespodziewanie pokonała na wyjeździe dosyć łatwo Pogoń Szczecin 23:31. Dzięki temu zwycięstwu Opolanie zrównali się punktami z piątym w tabeli Kaliszem i mają po 17 oczek. Azoty znajdują się wyżej, bo na trzecim miejscu za tuzami z Kielc i Płocka. W ostatniej kolejce Puławianie pewnie wygrali przed własną publicznością z Wybrzeżem Gdańsk 35:25.

W niedzielne popołudnie będzie miało miejsce spotkanie drużyn ze środka tabeli, MMTS Kwidzyn zmierzy się z Unią Tarnów. Gospodarze w tym sezonie 5 meczów wygrali, a także ponieśli 5 porażek, co pozwala im na zajmowanie siódmej pozycji. Unia Tarnów znajduję się dopiero na 10 miejscu z 11 punktami. Tarnowianie kontynuują negatywną serię trzech porażek z rzędu, lecz ich ostatni mecz można uznać za solidny, zważywszy na to, że mierzyli się z mistrzami Polski z Kielc. Minimalnym faworytem niedzielnej konfrontacji wydają się gospodarze z Kwidzyna.

SOBOTA – 27 LISTOPADA 2021

12:55 PGNiG Superliga – 11. kolejka: GWARDIA OPOLE – KS AZOTY-PUŁAWY 

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik (z Opola)
Reporter: Damian Pechmann

NIEDZIELA – 28 LISTOPADA 2021

12:35 PGNiG Superliga – 11. kolejka: MMTS KWIDZYN – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW 


About Łukasz Urbanowski