1/16 finałów angielskiego Pucharu Ligi Angielskiej w środku tygodnia w Eleven Extra HD!

Sezon piłkarski w Anglii nabiera coraz większego rozpędu. W środku tygodnia zostaną rozegrane spotkania 1/16 finałów Carabao Cup, czyli Pucharu Ligi Angielskiej. We wtorek na King Power Stadium Leicester City podejmie Liverpool FC, a w środę West Bromwich Albion zagra […]

Sezon piłkarski w Anglii nabiera coraz większego rozpędu. W środku tygodnia zostaną rozegrane spotkania 1/16 finałów Carabao Cup, czyli Pucharu Ligi Angielskiej. We wtorek na King Power Stadium Leicester City podejmie Liverpool FC, a w środę West Bromwich Albion zagra Manchester City.

We wtorek naprzeciw siebie staną dwa zespoły występujące w angielskiej Premier League. Na King Power Stadium aktualny mistrz Anglii, czyli Leicester City podejmie Liverpool FC, który można szczerze powiedzieć, że średnio zaczął obecny sezon ligowy, bo po pięciu spotkaniach mają na swoim koncie zaledwie dwie wygrane. Wydaje się jednak, że mimo wszystko nieznacznym faworytem spotkania są piłkarze „The Reds”, jednak jak wiemy, mecze Puchar Ligi Angielskiej bywają bardzo nieprzewidywalne i na pewno gospodarze tego spotkania nie będą stać na straconej pozycji.

W środę będziemy mieli okazję do zobaczenia jak zaprezentuje się w pojedynku z silnym rywalem nasz Polak, Grzegorz Krychowiak, który można powiedzieć, że z przytupem wszedł w Premier League, bo już w drugiej kolejce ze swoim udziałem został zawodnikiem spotkania. Jego West Bromwich Albion podejmie rozpędzony Manchester City, który na równi z Manchesterem United jest na czele w tabeli angielskiej Premier League. City w miniony weekend rozbili Watford aż 6:0, a West Brom zaledwie zremisował u siebie z West Hamem.

pasek2

WTOREK – 19 WRZEŚNIA 2017

20:40 Carabao Cup – 1/16 Finału: LEICESTER CITY – LIVERPOOL FC na żywo
Ipla

komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

ŚRODA – 20 WRZEŚNIA 2017

20:40 Carabao Cup – 1/16 Finału: WEST BROMWICH ALBION – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla

komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
pasek2

About 0a60d0xx