12. kolejka Fortuna 1 Ligi na sportowych antenach Polsatu

Telewizja POLSAT w najbliższy weekend pokaże 2 mecze w ramach 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. O utrzymanie się na fotelu lidera powalczy Warta Poznań. W piątek, 4 października na Stadionie MOSiR przy ul. Solskiego 1 Stal Mielec podejmować będzie GKS 1962 Jastrzębie. Gospodarze […]

Telewizja POLSAT w najbliższy weekend pokaże 2 mecze w ramach 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. O utrzymanie się na fotelu lidera powalczy Warta Poznań.

W piątek, 4 października na Stadionie MOSiR przy ul. Solskiego 1 Stal Mielec podejmować będzie GKS 1962 Jastrzębie. Gospodarze są na 4., zaś goście na 7. miejscu w ligowej tabeli. Oba kluby dzielą zaledwie 2 punkty, co powoduje, że mecz powinien być bardzo zacięty. Według bukmacherów faworytem są jednak ,,Biało – Niebiescy”. Własne boisko i wsparcie kibiców na trybunach – to nie jedyne czynniki, które składają się na taki stan rzeczy. Mielecka Stal ostatnio przegrała w Radomiu 2:0 z miejscowym Radomiakiem. Trener Dariusz Marzec nie zaliczył więc wymarzonego debiutu ligowego. On i jego piłkarze niejako chcą wziąć odwet za spotkanie z ostatniego weekendu i pokonać ekipę z Jastrzębia, która w minionej kolejce również przegrała – 3:1 na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Transmisja starcia w Mielcu od 20:30 w Polsacie Sport Extra.

W sobotę, 5 października rywalizacja drużyn z daleko oddalonych od siebie biegunów. Na obiekt w Głogowie przyjeżdża liderująca Warta Poznań, aby zmierzyć się z lokalnym Chrobrym, który z siedmioma ,,oczkami” zajmuje przedostatnie, 17. miejsce na zapleczu PKO Banku Polskiego Ekstraklasy. Początek tego pojedynku o 17:30. Relacja na żywo w Polsacie Sport.

PIĄTEK – 4 PAŹDZIERNIKA 2019

20:30 Fortuna 1 Liga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:40 Fortuna 1 Liga – 12. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – GKS 1962 JASTRZĘBIE na żywo

SOBOTA – 5 PAŹDZIERNIKA 2019

17:30 Fortuna 1 Liga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD


17:40 Fortuna 1 Liga – 12. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – WARTA POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HD

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.