12. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport oraz Polsat Box Go

W piątek rozpocznie się dwunasta seria gier Fortuna 1. Ligi. Transmisje dwóch pojedynków w Polsacie Sport. Pozostałe mecze dostępne będą w serwisie Polsat Box Go. Cztery spotkania najbliższej kolejki zostały przełożone, ze względu na powołania zawodników do reprezentacji narodowych. W sobotę […]

W piątek rozpocznie się dwunasta seria gier Fortuna 1. Ligi. Transmisje dwóch pojedynków w Polsacie Sport. Pozostałe mecze dostępne będą w serwisie Polsat Box Go. Cztery spotkania najbliższej kolejki zostały przełożone, ze względu na powołania zawodników do reprezentacji narodowych.

W sobotę GKS Katowice zagra z GKS-em Tychy. Podopieczni Rafała Góraka zajmują trzynastą lokatę z dziesięcioma oczkami. Po serii pięciu meczów z rzędu bez wygranej, w poprzedniej kolejce w końcu się przełamali i odnieśli pierwsze zwycięstwo od końca sierpnia. Pokonali 2:1 Stomil Olsztyn. Ich rywale plasują się natomiast na trzeciej pozycji z dwudziestoma jeden punktami. Po raz ostatni przegrali w 1. lidze 13 sierpnia. Od tamtej pory ich bilans to sześć wygranych i jeden remis. Tydzień temu okazali się lepsi w pojedynku z Odrą Opole. W niedzielę Zagłębie Sosnowiec zmierzy się natomiast z Resovią Rzeszów. Gospodarze w pierwszych dziewięciu kolejkach zdobyli zaledwie sześć oczek. Na początku października pokonali jednak ŁKS Łódź 1:0. Obecnie plasują się na dwunastej lokacie z dziesięcioma punktami. Ekipa z Podkarpacia ostatni czas nie może zaliczyć do udanych. Ich trzy poprzednie spotkania zakończyły się porażkami. W tabeli znajdują się dopiero na czternastym miejscu. Liczą na przełamanie tej złej serii.

PIĄTEK – 8 PAŹDZIERNIKA 2021

17:50 Fortuna 1. liga – 12. kolejka: KS GÓRNIK POLKOWICE – PUSZCZA NIEPOŁOMICE

SOBOTA – 9 PAŹDZIERNIKA 2021

12:30 Fortuna 1. liga – 12. kolejka: GKS KATOWICE – GKS TYCHY 

NIEDZIELA – 10 PAŹDZIERNIKA 2021

12:30 Fortuna 1. liga – 12. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – APKLAN RESOVIA RZESZÓW


14:50 Fortuna 1. liga – 12. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – MIEDŹ LEGNICA


17:50 Fortuna 1. liga – 12. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – GKS JASTRZĘBIE

About Arkadiusz Kogut