13. kolejka eWinner 2. ligi: Ruch Chorzów kontra Wisła Puławy w TVP Sport

W najbliższą sobotę Ruch Chorzów zmierzy się z Wisłą Puławy w trzynastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. „Niebiescy” to wicelider z dwudziestoma ośmioma punktami na swoim koncie. Do pierwszej lokaty […]

W najbliższą sobotę Ruch Chorzów zmierzy się z Wisłą Puławy w trzynastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

„Niebiescy” to wicelider z dwudziestoma ośmioma punktami na swoim koncie. Do pierwszej lokaty tracą zaledwie jedno oczko. W tym sezonie są jak do tej pory niepokonani. Ich bilans to osiem zwycięstw i cztery remisy. W poprzedniej kolejce wygrali z Radunią Stężyca 2:1. Pewnie zmierzają, jak do tej pory, po awans do 1. ligi. Goście to natomiast dziewiąta drużyna z dorobkiem szesnastu oczek. Grają jednak w kratkę. W trzech poprzednich meczach zdobyli tylko dwa punkty. W ostatniej serii gier zremisowali 1:1 ze Zniczem Pruszków. Faworyt tego pojedynku wydaję się być jeden.

SOBOTA  16 PAŹDZIERNIKA 2021

17:10 eWinner 2. Liga – 13. kolejka: RUCH CHORZÓW – WISŁA PUŁAWY 

Komentarz: Michał Zawacki

About Arkadiusz Kogut