13. kolejka Premier League w Canal+Sport!

Po przerwie reprezentacyjnej powracamy do ligowego grania. Trzynasta kolejka Premier League zapowiada się wyjątkowo dobrze, nie tylko ze względu na naszą tęsknotę za ligowymi emocjami, ale również ze względu na wielki hit jaki przed nami, mianowicie sobotnie starcie Tottenham – […]

Po przerwie reprezentacyjnej powracamy do ligowego grania. Trzynasta kolejka Premier League zapowiada się wyjątkowo dobrze, nie tylko ze względu na naszą tęsknotę za ligowymi emocjami, ale również ze względu na wielki hit jaki przed nami, mianowicie sobotnie starcie Tottenham – Chelsea.

Starcie dwóch londyńskich zespołów z pewnością wygeneruje najwięcej emocji przy okazji trzynastej serii gier. Nic w tym dziwnego, mamy bowiem do czynienia z dwiema ekipami, które cały czas utrzymują wysokie tempo narzucane przez Mancheter City i Liverpool. The Blues są obecnie na trzecim miejscu z dorobkiem dwudziestu ośmiu punktów, tuż za nimi plasują się Koguty mając tylko jeden punkt mniej. Stawka jest wysoka, tak jak i forma obu drużyn. Chelsea pod wodzą Sarriego praktycznie zna smaku porażki, oprócz kilku mniejszych wpadek (remis z Evertonem czy West Hamem) maszyna jaką stworzył włoski szkoleniowiec działa bez zarzutu. Podobnie w przypadku ekipy Maurizio Pochettino, która także świetnie radzi sobie w meczach ligowych, jak i w Lidze Mistrzów, gdzie po czterech meczach mają cztery punkty i wciąż mają szanse na wyjście z grupy kosztem Interu Mediolan. Patrząc na wyśmienitą formę obu zespołów możemy jedynie oczekiwać znakomitego widowiska!

W niedzielę również będzie się działo głownie za sprawą spotkania Bournemouth – Arsenal. Będzie to starcie szóstego z piątym zespołem ligowej tabeli. Dla obu zespołów niedzielna potyczka ma być momentem przełamania.  Londyńczycy ostatnie trzy mecze zremisowali, zaś The Cherries dwa poprzednie ligowe spotkania przegrali. W styczniu lepsi okazali się zawodnicy Bournemouth, czy Kanonierzy przerwą passę remisów i zrewanżują się ekipie Eddiego Howea.

Życzymy miłego oglądania!

SOBOTA – 24 LISTOPADA 2018

15:55 Premier League – 13. kolejka: WEST HAM UNITED – MANCHESTER CITY na żywo

18:25 Premier League – 13. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CHELSEA FC na żywo

NIEDZIELA – 25 LISTOPADA 2018

14:25 Premier League – 13. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – ARSENAL FC na żywo

16:55 Premier League – 13. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – HUDDERSFIELD TOWN na żywo