Sport w TV: piątek 22 – września 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Ligue 1 Uber Eats –6. kolejka: AS MONACO – OGC NICE


02:25 Brassileao Serie A – 24. kolejka: GREMIO – PALMEIRAS 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki

16:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEV SHOW 

Redakcja: Szymon Przedpełski

17:00 Magazyn LALIGA PREVIEV SHOW 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

17:30 Slovenian Football –  9. kolejka: NK DOMZALE – NK ALUMINIJ 

Komentarz: Radosław Gielo 

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Kornacki – Paweł Golański (z Kielc)
Reporter: Remigiusz Kula


17:50 Fortuna 1.Liga – 9. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA –  GÓRNIK ŁĘCZNA

Komentarz: Tomasz Lach – Adrian Stawski

17:50 Fortuna 1.Liga – 9. kolejka: MIEDŹ LEGNICA –  ODRA OPOLE

Komentarz:  Paweł Slęzak – Janusz Kudyba (z Legnicy)

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: KORONA KIELCE – WIDZEW ŁÓDŹ 

Komentarz w Canal+: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Kielc)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szczepanik (z Kielc)

18:20 2.Bundesliga – 7. kolejka: SC MAGDEBURG – SC PADERBORN 07


18:20 2.Bundesliga – 7. kolejka: VFL OSNABRUCK – HAMBURGER SV

Komentarz: Kamil Kania 

18:25 Serie A TIM – 5. kolejka: US SALERNITANA 1919 – FROSINONE CALCIO 

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński 

19:50 eWinner 2 Liga – 10. kolejka: KKS KALISZ – HUTNIK KRAKÓW SA


19:55 Roshn Saudi League – 7. kolejka: AL NASSR – AL AHLI SC

Komentarz: Damian Domitrz – Roman Kołtoń

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30) 

Studio: Cezary Olbrycht – Kamil Kosowski, Ariel Jakubowski (z Łodzi)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Jakub Polkowski

20:20 Bundesliga – 5. kolejka: VFB STUTTGART – SV DARMSTADT 98

Komentarz: Mateusz Juza – Marcin Borzęcki

20:20 Fortuna 1.Liga – 9. kolejka: LECHIA GDAŃSK –  GKS KATOWICE

Komentarz: Szymon Rojek – Marcin Kaczmarek (z Gdańska)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska

20:25 PKO BP Ekstraklasa –9. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Mateusz Rokuszewski (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 1: Marcel Kowalczuk 

20:40 Serie A TIM – 5. kolejka: US LECCE – GENOA CFC 

Komentarz: Mateusz Święcicki – Marcin Nowomiejski 

20:55 Sky Bet Championship – 8. kolejka: BIRMINGHAM – QPR

Komentarz: Kamil Kania 

20:55 Ligue 1 Uber Eats –6. kolejka: AS MONACO – OGC NICE

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Filip Kapica
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Mateusz Majak 

20:55 LaLiga EA Sports – 6. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – DEPORTIVO ALAVES 


23:00 Serial dokumentalny RAKÓW. PIERWSZY WSZYSTKO: WIZJONER (ODC.1) 


18:00 Mecz Towarzyski U-19 – Ostróda: POLSKA – GRECJA 

Komentarz: Chris Passella (z Ostródy)

19:30 Liga Narodów – 1. kolejka, faza grupowa, grupa 3, Dywizja B: GRECJA – POLSKA 
*(o 23:40 w TVP Sport)

Komentarz w TVP: Michał Zawacki – Joanna Tokarska
Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Sornat


01:00 MLB: NEW YORK YANKEES – TORONTO BLUE JAYS


04:00 MLB: LOS ANGELES DODGERS – SAN FRANCISCO GIANTS


20:00 MLB: CHICAGO CUBS – COLORADO ROCKIES


13:00 European Tour –  Hungarian Darts Trophy, Budapeszt, Węgry, 1. kolejka: DZIEŃ 1
*(do 17:30)

Komentarz:  Kuba Łokietek 

19:00 European Tour –  Hungarian Darts Trophy, Budapeszt, Węgry, 1. kolejka: DZIEŃ 1
*(do 23:30)

Komentarz:  Kuba Łokietek 


13:30 Cazoo Open de France: DZIEŃ 2

Komentarz: Jacek Pesron – Andrzej Person


14:30 Mistrzostwa Świata, Lee Valley, Anglia, finały: KANADYJKI KOBIET I MĘŻCZYZN 

Komentarz:  Jarosław Marendziak – Józef Dyda 


13:15 UCL Pro Series – Tour of Luxembourg, Luksemburg: ETAP 3


17:20 Energa Basket Liga – 1. kolejka: GRUPA SIERLECCY CZARNI SŁUPSK  – PGE SPOJNIA STARGARD
 
Komentarz: Tomasz Jankowski – Łukasz Wiśniewski


17:40 Mistrzostwa Świata,  faza grupowa, grupa D: ARGENTYNA – SAMOA

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


05:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa B: BUŁGARIA – PERU

Komentarz: Adam Romański – Milena Sadurek

06:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa A: KANADA –  UKRAINA

Komentarz: Damian Dacewicz – Dorota Swieniewicz

08:50 Turniej kwalifikacyjny do IO- faza grupowa, grupa B: BRAZYLIA – TURCJA

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

09:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa A: CZECHY –  MEKSYK

Komentarz: Damian Dacewicz – Dorota Swieniewicz

11:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: KOLUMBIA – KOREA POŁUDNIOWA

Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek

12:15 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa B: JAPONIA – BELGIA

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

13:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa A: CHINY –  HOLANDIA

Komentarz: Damian Dacewicz – Dorota Swieniewicz

14:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: TAJLANDIA – SŁOWENIA

Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek

15:00 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa A: SERBIA – DOMINIKANA

Komentarz: Krzysztof Wanio

16:30 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: STUDIO 
*(również o 19:30) 

Studio: Paulina Chylewska – Jakub Bednaruk, Joanna Mirek, Łukasz Kruk (z Łodzi)
Reporterka: Bożena Pieczko


17:00 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: STUDIO
*(również o 19:25)

Studio: Piotr Jagiełło, Krzysztof Ignaczak – Zuzanna Górecka, Zbigniew Bartman (z Łodzi)
Reporterzy: Sara Kalisz, Filip Czyszanowski

17:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: POLSKA – NIEMCY

Komentarz w Polsacie: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Łodzi)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Magdalena Śliwa (z Łodzi) 

20:35 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: WŁOCHY – USA

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Łodzi) 


17:50 I Liga – 2. kolejka: MKS BĘDZIN – JKS JAWORZNO 


14:30 One Friday Fights – One 34 Bangkok: GALA 


19:00 Gala Babilon MMA – Babilon MMA 38, Chełm: TYMOTEUSZ ŁOPACZYK – MAREK JAKIMOWICZ
*(od 20:00 również w Super Polsacie)

Studio: Igor Marczak –  Artur Gwóźdź, Tomasz Babiloński
Komentarz: Tomasz „DJ” Marciniak – Jakub Jędryka (z Chełma)


02:00 WTA 1000 –  Guadalajara Open – 1/4 finału: MARTINA TREVISAN – CAROLINE DOLEHIDE

Komentarz: Maciej Zaręba 

04:00 WTA 1000 –  Guadalajara Open – 1/4 finału: EMILIANA ARANGO – MARIA SAKKARI

Komentarz: Żelisław Żyżyński 


12:00 WTA 250 – Guangzhou International Women’s Open, 1/2 finału: MAGDA LINETTE – JULIA PUTINTSEVA

Komentarz: Marek Furjan 

22:00 
Laver Cup, Vancouver, Kanada: ARTHUR FLIS – BEN SHELTON na żywo

Komentarz: Karol Stopa


05:30 Motocyklowe MŚ – Moto 3, Grand Prix IndiiI SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

06:35 Motocyklowe MŚ – Moto 2, Grand Prix San Indii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


07:45 Motocyklowe MŚ – Moto GP, Grand Prix Indii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


09:45 Motocyklowe MŚ – Moto 3, Grand Prix San Marino: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


10:50 Motocyklowe MŚ – Moto 2, Grand Prix San Marino: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


12:00 Motocyklowe MŚ – Moto GP, Grand Prix San Marino: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 


04:25 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Maciej Jermakow – Jasiek Olejniczak 

04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  ONBOARD 


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  PITLANE 


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  POZYCJA NA TORZE


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  TIMING


07:50 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół 

07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  KAMERA POKŁADOWA


07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  PITLANE 


07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  POZYCJA NA TORZE


07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  TIMING


19:30 Indywidualne Mistrzostwa Europy  – SEC, 4,runda: STUDIO 
*(od 19:55 również w TVP Sport,również o 22:40)

Studio: Marcin Rams – Piotr Świderski, Wojciech Koerber, Sebastian Ułamek
Reporter: Arkadiusz Panecki 

20:05 Indywidualne Mistrzostwa Europy  – SEC, 4,runda: ZAWODY

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Jacek Frątczak (z Pardubic) 


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Studio:  Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Łukasz Broź, Marcin Burkhardt, Marcin Borski, Rafał Rostkowski

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom