Sport w TV: sobota 23 – września 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Bundesliga – 5. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – VFL WOLFSBURG


00:55 Brassileao Serie A – 24. kolejka: CORINTHIANS PAULISTA – BOTAFOGO RJ

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki 


12:10 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Kornacki – Krystian  Okoniewski (z Radomia)
Reporter: Żelisław Żyżyński 

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: RADOMIAK RADOM – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 

Komentarz: Filip Surma – Mateusz Rokuszewski  (z Radomia)

12:50 2.Bundesliga – 7. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT –1.FC NURNBERG


12:50 2.Bundesliga – 7. kolejka: GREUTHER FURTH – KARLSRUHER SC


12:50 2.Bundesliga – 7. kolejka: WEHEN WIESBADEN – ELVERSBERG


13:20 Scottish Premiership – 6. kolejka: LIVINGSTON – CELTIC GLASGOW 

Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Żurawski 

13:55 LaLiga EA Sports – 6. kolejka: GIRONA FC – RCD MALLORCA


14:40 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Jan Kałucki – Michał Rzuchowski (z Wrocławia)
Reporter: Adam Zakrzewski 


14:50 Fortuna 1.Liga – 9. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – POLONIA WARSZAWA

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Adrian Stawski 

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Rafał Nahorny (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 1: Krzysztof Czerwik 

14:55 Serie A TIM – 5. kolejka: AC MILAN – HELLAS VERONA FC


15:00 Bundesliga – 5. kolejka: STUDIO

Studio: Rafał Kędzior – Paweł Kowalski, Dominik Kania, Tomasz Urban

15:00 Slovenian Football –  9. kolejka: NK ROGASKA – NS MURA


15:20 Bundesliga – 5. kolejka: BAYERN MONACHIUM – VFL BOCHUM

Komentarz: Mateusz Juza – Radosław Gilewicz 

15:20 Bundesliga – 5. kolejka: FC AUGSBURG – FSV MAINZ O5

Komentarz: Piotr Majchrzak 

15:20 Bundesliga – 5. kolejka: BUNDESLIGA GOAL ARENA 

Prowadzenie: Szymon Ratajczak – Marcin Borzęcki 

15:20 Bundesliga – 5. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – VFL WOLFSBURG

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Urban 

15:20 Bundesliga – 5. kolejka: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – RB LIPSK

Komentarz: Kamil Kania – Mateusz Skwierawski 

15:20 Bundesliga – 5. kolejka: 1.FC UNION BERLIN – TSG 1899 HOFFENHEIM

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 

15:25 Premier League – 6. kolejka: STUDIO
*(również o 18:15 i 20:35)

Studio: Piotr Domagała – Marcin Wasilewski, Piotr Żelazny

15:55 Premier League – 6.kolejka: MULTILIGA 

Moderator: Adrian Olek 

15:55 Sky Bet Championship – 8. kolejka: MIDDLESBROUGH – SOUTHAMPTON

Komentarz: Michał Skiba 

15:55 Premier League – 6.kolejka: CRYSTAL PALACE – FULHAM

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Borkowski

15:55 Premier League – 6.kolejka: LUTON TOWN – WOLVERHAMTON WANDERERS

Komentarz: Adam Delimat – Jarosław Koliński

15:55 Premier League – 6.kolejka: MANCHESTER CITY – NOTTINGHAM FOREST

Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

16:10 LaLiga EA Sports – 6. kolejka: CA OSASUNA – SEVILLA FC

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Swierzyński

17:10 PKO BP Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Gabriel Rogaczewski – Sylwester Lusiusz (z Krakowa)
Reporter: Jakub Polkowski


17:20 Fortuna 1.Liga – 9. kolejka: MOTOR LUBLIN –  WISŁA KRAKÓW

Komentarz: Marcin Feddek  – Tomasz Łapiński (z Lublina)
Reporter: Igor Marczak 

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 8. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz: Michał Mitrut – Michał Trela (z Krakowa) 

17:55 Serie A TIM – 5. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – JUVENTUS FC


18:20 Bundesliga – 5. kolejka: WERDER BREMA – FC KOLN

Komentarz: Mateusz Juza – Radosław Gilewicz

18:25 Premier League – 6.kolejka: BRENTFORD – EVERTON

Komentarz: Wojciech Piela – Paweł Grabowski 

18:25 LaLiga EA Sports – 6. kolejka: FC BARCELONA –CELTA VIGO


19:30 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Bartosz Gleń – Michał Żewłakow (z Poznania)
Reporterzy: Michał Wodziński, Łukasz Wiśniowski

19:50 Fortuna 1.Liga – 9. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW –  ARKA GDYNIA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kaczmarek

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: LECH POZNAŃ – PGE FKS STAL MIELEC 

Komentarz w Canal+:  Bartosz Gleń – Michał Żewłakow (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Dominik Stachowiak (z Poznania)  

19:55 Eredivisie –  6. kolejka: ALMERE CITY – PSV EINDHOVEN

Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Kobierecki 

20:20 2.Bundesliga – 7. kolejka: ST.PAULI – FC SCHALKE 04

Komentarz: Adam Drygalski – Marcin Borzęcki 

20:40 Serie A TIM – 5. kolejka: SS LAZIO – AC MONZA


20:55 Premier League – 6.kolejka: BURNLEY – MANCHESTER UNITED

Komentarz w Viaplay/Canal+: Mariusz Hawryszczuk – Maciej Łuczak 

20:55 Ligue 1 Uber Eats –6. kolejka: STADE BREST – OLYMPIQUE LYON


20:55 LaLiga EA Sports – 6. kolejka: UD ALMERIA –VALENCIA CF

22:10  Magazyn LIGA+ 

Studio: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki, Adam Szała

22:40 Greek Super League – 5. kolejka: PANSERRAKOS – LAMIA FC


23:00  Magazyn ELEVEN GOL LIVE 


18:00 Mecz Towarzyski U-15 – Dzierżoniów: POLSKA – CZECHY

Komentarz: Chris Passella (z Dzierżonowia)


00:30 MLB: TAMPA BAY RAYS – TORONTO BLUE JAYS


20:00 MLB: MINNESOTA TWINS – LOS ANGELES ANGELS


02:00 Gala Boksu Zawodowego – BKFC 50, Denver, Colorado, USA: LORENZO HUNTER – CHRIS CAMOZZI

Komentarz w Canal+: Janusz Pindera 

20:00 Gala PZB – Memoriał Leszka Drogosza, Chęciny: GALA 

Komentarz: Janusz Pindera – Kacper Bartosiak (z Chęcin)

20:30 Quensberry Promotions-: ZHILEI ZHANG – JOE JOYCE II 


13:00 European Tour –  Hungarian Darts Trophy, Budapeszt, Węgry, 2. kolejka: DZIEŃ 2
*(do 17:30)

Komentarz:  Kuba Łokietek 

19:00 European Tour –  Hungarian Darts Trophy, Budapeszt, Węgry, 1. kolejka: DZIEŃ 2
*(do 23:30)

Komentarz:  Kuba Łokietek 


13:30 Cazoo Open de France: DZIEŃ 3
*(od 15;00 również w Polsacie Sport News)

Komentarz: Jacek Pesron – Andrzej Person


06:05 NHL – sezon zasadniczy: ARIZONA  COYOTES – LOS ANGELES KINGS 


17:55 SHL – sezon zasadniczy: FROLUNDA – LULEA 


14:30 Mistrzostwa Świata, Lee Valley, Anglia, finały: KAJAKI 

Komentarz:  Jarosław Marendziak – Józef Dyda 


13:15 UCL Pro Series – Tour of Langkawi, Malezja: ETAP 1


13:40 Mistrzostwa Europy,Drenthen, Holandia: WYŚCIG ELITY KOBIET
*(również o 15:50 w TVP Sport)


13:15 UCL Pro Series – Tour of Luxembourg, Luksemburg: ETAP 4


17:20 Energa Basket Liga – 1. kolejka: DZIKI WARSZAWA  – ARGED BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporterka: Agnieszka Łapacz


17:55 Superpuchar  Włoch – 1/2 finału: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA 


18:00 Liga ACB – 1. kolejka: VALENCIA BASKET – BASQUET GIRONA 


20:40 Liga ACB – 1. kolejka: UNICAJA MALAGA – LENOVO TENERYFE

Komentarz w Canal+: Michał Łopaciński – Artur Kwiatkowski

20:40 Superpuchar  Włoch – 1/2 finału: GERMANI  BRESCIA – BERTHAM DERTHONA BASKET TORTONA

Komentarz: Radosław Spiak 


10:00 World Padel Tour – Madrid Master, 1/2 finału kobiet: SANCHEZ/JOSE MARIA – BREA/GONZALEZ 

Komentarz: Leszek Orłowski 

12:00 World Padel Tour – Madrid Master, 1/2 finału mężczyn: CHINGOTTO/NAVARRO  – STUPACZUK/DI NENNO 

Komentarz: Leszek Orłowski 

16:00 World Padel Tour – Madrid Master, 1/2 finału kobiet: RIERA/ICARDO – TRIAY/ORTEGA 


18:00 World Padel Tour – Madrid Master, 1/2 finału mężczyn: TAPIA/COELLO -GUTTIERREZ/GUTTIERREZ 


17:55 Liga Mistrzów – 3. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – VIPERS KRISTIANSTAD 


18:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 6. kolejka: BERGISCHER – RHEIN-NECKAR LOVEN 


13:55 Puchar Świata – faza grupowa, grupa A: GRUZJA – PORTUGALIA

Komentarz: Robert Małolepszy – Paweł Lipkowski 

17:40 Mistrzostwa Świata,  faza grupowa, grupa D: ANGLIA – CHILE


20:55 Mistrzostwa Świata,  faza grupowa: RPA – IRLANDIA

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


05:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa B: BUŁGARIA – ARGENTYNA

Komentarz: Adam Romański

06:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa A: KANADA –  MEKSYK

Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek

08:50 Turniej kwalifikacyjny do IO- faza grupowa, grupa B: BRAZYLIA – BELGIA

Komentarz: Adam Romański – Milena Sadurek 

09:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa A: SERBIA –  HOLANDIA

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

11:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: KOLUMBIA –  SŁOWENIA

Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek

12:15 Turniej kwalifikacyjny do IO- faza grupowa, grupa B: JAPONIA – TURCJA

Komentarz: Adam Romański

13:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa A: CHINY –  DOMINIKANA

Komentarz: Krzysztof Wanio

14:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: TAJLANDIA –  KOREA POŁUDNIOWA

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

16:30 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: STUDIO 
*(również o 19:30) 

Studio: Paulina Chylewska – Jakub Bednaruk, Joanna Mirek, Łukasz Kruk (z Łodzi)
Reporterka: Bożena Pieczko

17:00 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: STUDIO
*(również o 19:25)

Studio: Piotr Jagiełło, Krzysztof Ignaczak – Zuzanna Górecka, Zuzanna Górecka, Mariola Zenik, Wojciech Rozdolski (z Łodzi)
Reporterzy: Sara Kalisz, Filip Czyszanowski 

17:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: POLSKA – USA

Komentarz w Polsacie: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Łodzi)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Magdalena Śliwa (z Łodzi) 

20:35 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa, grupa C: WŁOCHY – NIEMCY

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Łodzi) 


18:00 National Fightning Championship – NFC 15 Niemcy: GALA 


00:00 WTA 1000 –  Guadalajara Open – 1/2 finału: CAROLINE DOLEHIDE – SOFIA KENIN

Komentarz: Dawid Celt

00:00
Laver Cup, Vancouver, Kanada: ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA – FRANCISCO CERUNDOLO na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke 

02:00 WTA 1000 –  Guadalajara Open – 1/2 finału: CAROLINE GARCIA – MARIA SAKKARI

Komentarz: Bartosz Ignacik 

09:00 WTA 250 – Guangzhou International Women’s Open,  finał: MAGDA LINETTE – XINYU WANG

Komentarz: Maciej Zaręba – Joanna Sakowicz-Kostecka 

22:00 
Laver Cup, Vancouver, Kanada: ANDRIEJ RUBLOW – TAYLOR FRITZ na żywo

Komentarz: Karol Stopa


17:10 World Triathlon Championship Series – Pontevedra, Hiszpania: WYŚCIG MĘŻCZYN – FINAŁ SEZONU 

Komentarz: Marcin Wiciński – Jakub Bielecki


05:40 Motocyklowe MŚ – Moto 3, Grand Prix IndiiIII SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

06:25 Motocyklowe MŚ – Moto 2, Grand Prix San Indii: III SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


07:10 Motocyklowe MŚ – Moto GP, Grand Prix Indii: III SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


07:50 Motocyklowe MŚ – Moto GP, Grand Prix Indii: I SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


08:15 Motocyklowe MŚ – Moto GP, Grand Prix Indii: II SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


09:50 Motocyklowe MŚ – Moto 3, Grand Prix Indii: I SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


10:15 Motocyklowe MŚ – Moto 3, Grand Prix Indii: II SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


10:45 Motocyklowe MŚ – Moto 2, Grand Prix Indii: I SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


11:10 Motocyklowe MŚ – Moto 2, Grand Prix Indii: II SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


12:00 Motocyklowe MŚ – Moto GP, Grand Prix Indii: SPRINT

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 


13:45 Mistrzostwa Świata, Aragon, Hiszpania:, Superbike: WYŚCIG 1 


14:45 Mistrzostwa Świata, Aragon, Hiszpania:, Supersport: WYŚCIG 1 


04:25 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  III SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  KAMERA POKŁADOWA


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  PITLANE 


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  POZYCJA NA TORZE


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  TIMING


07:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  STUDIO

Studio: Aldona Marciniak – Robert Smoczyński,  Bartosz Pokrzywiński

07:50 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  STUDIO

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  KAMERA POKŁADOWA


07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  PITLANE 


07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  POZYCJA NA TORZE


07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii:  TIMING


08:50 DTM – Spielberg,  Austria: KWALIFIKACJE 1 

Komentarz: Michał Fiałkowski 

11:20 Porsche Carrera Cup Deutschland – Spielberg, Austria: WYŚCIG 1 


13:15 DTM – Spielberg,  Austria: WYŚCIG 1

Komentarz: Michał Fiałkowski 

15:10 ADAC GT4 Masters – Spielberg, Austria: WYŚCIG 1 


15:25 FIA European Truck Racing Championship  – Le Mans: WYŚCIG 1 


18:05 FIA European Truck Racing Championship  – Le Mans: WYŚCIG 2


13:30 Sail GP –  Taranto, Włochy: DZIEŃ 1


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom