Sport w TV: piątek 29 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY


09:45 A-League – 10. kolejka: SYDNEY FC – WELLINGTON PHOENIX 


18:25 Serie A TIM – 18. kolejka: SSC NAPOLI – AC MONZA 

Komentarz: Mateusz Święcicki – Marcin Nowomiejski

18:25 Serie A TIM – 18. kolejka: ACF FIORENTINA – TORINO FC 

Komentarz: Eryk Szpruch – Piotr Czachowski

18:55 Roshn Saudi League – 19. kolejka: AL AHLI – AL KHALEEJ 

Komentarz: Mateusz Stefanik – Piotr Urban

18:55 Sky Bet Championship – 25. kolejka: SOUTHAMPTON FC – PLYMOUTH ARGYLE 

Komentarz: Tomasz Górski 

19:40 Liga Portuga Betclic – 15. kolejka: SL BENFICA – FC FAMALICAO 

Komentarz: Michał Sweirzyński – Marcin Gazda 

20:40 Sky Bet Championship – 25. kolejka: COVENTRY CITY – SWANSEA CITY 


20:40 Serie A TIM – 18. kolejka: GENOA CFC – INTER MEDIOLAN 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak 

20:40 Serie A TIM – 18. kolejka: SS LAZIO – FROSINONE CALCIO 

Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk 

21:10 Sky Bet Championship – 25. kolejka: WEST BROM – LEEDS UNITED 


21:40 Liga Portuga Betclic – 15. kolejka: FC PORTO – GD CHAVES 

Komentarz: Sebastian Chabiniak


13:30 2024 World Darts Championship, Londyn, Anglia, 3. runda: DZIEŃ 12 –  SESJA POPOŁUDNIOWA
*(do 18:00)

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 

20:00 2024 World Darts Championship, Londyn, Anglia, 3.runda: DZIEŃ 12 –  SESJA WIECZORNA
*(do 00:30)

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


01:05 NHL – sezon zasadniczy: CAROLINA HURRICANES – MONTREAL CANADIENS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VANCOUVER CANUCKS – PHILADELPHIA FLYERS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – LOS ANGELES KINGS


04:35 NHL – sezon zasadniczy: SAN JOSE SHARKS – EDMONTON OILERS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


15:10 Splengler Cup, Davos, Szwajcaria –  1/4 finału: HC AMBRI-PIOTTA – FROLUNDA HC

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Ćwikła

17:05 Puchar Polski – Krynica, 1/2 finału: STUDIO 

Studio: Aleksander Roj – Grzegorz Piekarski, Jarosław Rzeszutko (z Krynicy)
Analiza: Tomasz Rutkowski
Reporterki: Olga Rybicka, Anna Kozińska

17:25 Puchar Polski – Krynica, 1/2 finału: RE – PLAST UNIA OŚWIĘCIM  – GKS TYCHY

Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki (z Krynicy) 

20:15Splengler Cup, Davos, Szwajcaria –  1/4 finału: TEAM CANADA – KALPA KUOPIO

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Ćwikła


13:40 Ethias Cross, Loenhout,, Belgia: WYŚCIG KOBIET 


14:55 Ethias Cross, Loenhout,, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


04:00 NBA – sezon zasadniczy: GOLDEN STATE WARRIORS – MIAMI HEAT 

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

17:20 Orlen Basket Liga – 14. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – DZIKI WARSZAWA 

Komentarz: Marcin Muras – Tomasz Jankowski 

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Szymon Przedpełski

18:00 Magazyn MVP GRA 

Gość: Joanna Jóźwik 

19:55 EuroLiga – 16. kolejka, faza grupowa: ALBA BERLIN – OLYMPIACOS PIREUS

Komentarz: Radosław Spiak – Tomasz Jankowski 

20:55 EuroLiga – 16. kolejka, faza grupowa: AS MONACO – FC BARCELONA

Komentarz: Adam Romański – Marek Popiołek


08:30 Magazyn ATLECI 

Redakcja: Przemysław Iwańczyk , Aleksandra Szutenberg


09:45 Puchar Świata, Lienz, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET


11:15 Puchar Świata, Bormio, Włochy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN


20:05 Mecz towarzyski, Legionowo: STUDIO 

Studio: Sylwia Michałowska –  Mariusz Jurkiewicz (z Legionowa)
Reporter: Damian Pechman

20:25 Mecz towarzyski, Legionowo: POLSKA – ARGENTYNA 

Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Wojs (z Legionowa) 


20:40 Premiership Rugby – 10. kolejka: BRISTOL BEARS  – EXETER CHIEFS


16:00 Magazyn 7 STREFA

Studio: Marcin Lepa, Jakub Bednaruk – Joanna Mirek, Tomasz Swędrowski, Piotr Gruszka


15:50 TauronLiga – 13. kolejka: ITA TOOLS STAL MIELEC – MOYA RADOMKA LOTNISKO RADOM 

Komentarz: Jarosław Bińczyk 

18:50 TauronLiga – 13. kolejka: METALKAS PAŁAC BYDGOSZCZ – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 


17:30 PlusLiga – 13. kolejka: KGHM CUPRUM LUBIN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 

Komentarz w Polsacie: Robert Małolepszy –  Damian Dacewicz
Komentarz w Radio Gol 2 Youtube: Jakub Kwiatkowski 

20:30 PlusLiga – 13. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – PSG STAL NYSA

Komentarz: Adrian Brzozowski – Jakub Bednaruk (z Warszawy)


16:30 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO 
*(również o 19:15)


16:50 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO 
*(również o 18:15 i 19:15)

Studio: Sebastian Szczęsny, Damian Michałowski (z Oberstdorfu)

17:15 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński 
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Wojciech Nowakowski – Mateusz Stóf 

20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE

Prowadząca: Paulina Chylewska – Krzysztof Rawa, Michał Białoński, Grzegorz Michalewski


03:00 United Cup – Perth, Australia, faza grupowa, Hiszpania vs Brazylia, 1. kolejka: ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA – THIAGO SEYBOTH WILD 

Komentarz: Michał Krogulec

05:00 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Hiszpania vs Brazylia, 1. kolejka: SARA SORRIBES TORMO – BEATRIZ HADDAD MAIA

Komentarz: Dawid Olejniczak

07:00 United Cup – Perth, Australia, faza grupowa, Hiszpania vs Brazylia, 1. kolejka, mikst: DAVIDOVICH FOKINA/SORRIBES TORMO – HADDAD MAIA/MELO

Komentarz: Dawid Olejniczak

10:00 United Cup – Sydney, Australia, faza grupowa, Wielka Brytania vs Australia, 1. kolejka: CAMERON NORRIE – ALEX DE MINAUR

Komentarz: Filip Gawęcki

12:00 United Cup – Sydney, Australia, faza grupowa, Wielka Brytania vs Australia, 1. kolejka: KATIE BOULTER – AJLA TOMLJANOVIĆ

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

14:00 United Cup – Sydney, Australia, faza grupowa, Wielka Brytania vs Australia, 1. kolejka, mikst: BOULTER/SKUPSKI – HUNTER/EBDEN

Komentarz: Tomasz Tomaszewski\\\\


11:55 Polska Liga Zapaśnicza – Białogard, finał: GALA

Komentarz: Bogusław Solecki – Andrzej Supron (z Białogardu)


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Studio:  Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Marek Saganowski, Michał Chmielewski

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom