Sport w TV: sobota 30 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Serie A TIM – 18. kolejka: JUVENTUS FC – AS ROMA


07:25 A-League – 10. kolejka: NEWCASTLE JETS – WESTERN UNITED 


09:45 A-League – 10. kolejka: MELBOURNE VICTORY – ADELAIDE UNITED 


12:25 Serie A TIM – 18. kolejka: ATALANTA BC – US LECCE 

Komentarz: Michał Grzyb – Piotr Czachowski

12:55 Premier League – 20. kolejka: STUDIO 
*(również o 15:40 i 18:00)

Studio: Radosław Przybysz – Michał Zachodny, Adam Targowski, Jarosław Fojut

13:25 Scottish Premiership – 20. kolejka: CELTIC FC – RANGERS FC 

Komentarz: Paweł Ślęzak – Przemysław Łagożny

13:25 Premier League – 20. kolejka:  LUTON TOWN – CHELSEA FC 

Komentarz w Viaplay: Andrzej Twarowski – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Michał Sochalski

14:50 Serie A TIM – 18. kolejka: CAGLIARI CALCIO – EMPOLI FC 
*(od 14:55 również w Eleven Sports 2)

Komentarz: Dominik Guziak

14:55 Serie A TIM – 18. kolejka: UDINESE CALCIO – BOLOGNA FC 

Komentarz: Eryk Szpruch – Marcin Nowomiejski

15:55 Premier League – 20. kolejka: MULTILIGA 

Moderator: Adrian Olek

15:55 Premier League – 20. kolejka: ASTON VILLA – BURNLEY FC 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Wojciech Piela

15:55 Premier League – 20. kolejka: CRYSTAL PALACE – BRENTFORD FC 

Komentarz: Adam Delimat – Jarosław Koliński

15:55 Premier League – 20. kolejka: MANCHESTER CITY – SHEFFIELD UNITED 

Komentarz w Viaplay: Szymon Ratajczak – Maciej Łuczak
Komentarz w Flashscore:
Komentarz w Radio Gol 2 Youtube: Dominik Stachowiak

15:55 Premier League – 20. kolejka: WOLVERHAMPTON – EVERTON 

Komentarz:  Kamil Kania – Michał Borkowski

16:25 Ligue Professional 1 – 13. kolejka: US MONASTIR – ESPERANCE TUNIS
Al Kass Sport Channel | Brands of the World™ | Download vector logos and logotypes

17:30 Serie A TIM – 18. kolejka: STUDIO 
*(również o 20:00 i 22:45)


17:55 Serie A TIM – 18. kolejka: AC MILAN – US SASSUOLO 

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

17:55 Serie A TIM – 18. kolejka: HELLAS WERONA – US SALERNITNA 

Komentarz: Michał Grzyb – Piotr Czachowski

18:25 Premier League – 20. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – MANCHESTER UNITED 

Komentarz w Viaplay/Canal+:  Przemysław Pełka – Paweł Grabowski
Komentarz w Flashscore:

18:55 Roshn Saudi League – 19. kolejka: AL TAAWOUN – AL NASSR 

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Urban 

20:40 Serie A TIM – 18. kolejka: JUVENTUS FC – AS ROMA 

Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2 Youtube: Piotr Szczepanik 

21:25 Liga Portuga Betclic – 15. kolejka: PORTIMONENSE – SPORTING CP 

Komentarz: Michał Świerżyński


11:45 Tour de Ski, Toblach, Włochy: KWALIFIKACJE DO SPRINTU STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 


14:15 Tour de Ski, Toblach, Włochy: FINAŁY SPRINTU STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN


13:30 2024 World Darts Championship, Londyn, Anglia, 4. runda: DZIEŃ 13 –  SESJA POPOŁUDNIOWA
*(do 18:00)

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 

20:30 2024 World Darts Championship, Londyn, Anglia, 4.runda: DZIEŃ 13 –  SESJA WIECZORNA
*(do 01:30)

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


01:05 NHL – sezon zasadniczy: COLUMBUS BLU JACKETS – TORONTO MAPLE LEAFS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: DETROIT RED WINGS – NASHVILLE PREDATORS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: FLORIDA PANTHERS – NY RANGERS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: OTTAWA SENATORS – NEW JERSEY DEVILS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY ISLANDERS – WASHINGTON CAPITALS


02:05 NHL – sezon zasadniczy: DALLAS STARS – CHICAGO BLACKHAWKS


02:05 NHL – sezon zasadniczy: ST.LOUIS BLUES – COLORADO AVALANCHE


04:05 NHL – sezon zasadniczy: ANAHEIM DUCKS – ARIZONA COYOTES


04:05 NHL – sezon zasadniczy: SEATTLE KRAKEN – PHILADELPHIA FLYERS


12:30 Magazyn NHL ON THE FLY 


15:10 Splengler Cup, Davos, Szwajcaria –  1/2 finału: HC DAVOS – FROLUNDA HC

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Ćwikła

17:05 Puchar Polski – Krynica, finał: STUDIO 

Studio: Aleksander Roj – Grzegorz Piekarski, Jarosław Rzeszutko (z Krynicy)
Analiza: Tomasz Rutkowski
Reporterki: Olga Rybicka, Anna Kozińska

17:25 Puchar Polski – Krynica, finał: JKH GKS JASTRZĘBIE  – GKS TYCHY 

Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki (z Krynicy)

17:55 SHL – sezon zasadniczy: HV71 – VAXJO


20:05 NHL – sezon zasadniczy: WINNIPEG JETS – MINNESOTA WILD

Komentarz: Krzysztof Girgiel- Marcin Iwankiewicz

20:10 Spengler Cup, Davos, Szwajcaria –  1/2 finału: HC DYNAMO PARDUBICE – TEAM CANADA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Ćwikła 

23:05 NHL – sezon zasadniczy: BUFFALO SABRES – COLUMBUS BLUE JACKETS


15:00 FEI Jumping World Cup – Western European League, Mechelen: KWALIFIKACJE 

Komentarz: Marek Szewczyk


13:30 Puchar Świata, Hulst, Holandia: WYŚCIG KOBIET 


15:00 Puchar Świata, Hulst, Holandia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


01:30 NBA – sezon zasadniczy: GOLDEN STATE WARRIORS – MIAMI HEAT 

Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Waldemar Kijanowski

17:20 Orlen Basket Liga – 14. kolejka:  LEGIA WARSZAWA – POLSKI CUKIER START LUBLIN  

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporter: Mirosław Szczepanik

20:55 Lega A – 14. kolejka: VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA – CARPEGNA PROSCIUTTO PESARO 

Komentarz: Adam Romański – Marek Popiołek 

23:00 NBA – sezon zasadniczy: UTAH JAZZ – MIAMI HEAT

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Szymon Szewczyk


15:55 Premiership Rugby – 10. kolejka: SARACENS  – NEWCASTLE FALCONS


16:00 Premiership Rugby – 10. kolejka: NORTHAMPTON SAINTS  – SALE SHARKS


18:25 Premiership Rugby – 10. kolejka: HARLEQUINS  – GLOUCESTER


13:00 TauronLiga – 13. kolejka: GRUPA AZOTY AKADEMIA TARNÓW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE


16:00 TauronLiga – 13. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – UNI OPOLE 

Komentarz: Jarosław Bińczyk

19:00 TauronLiga – 13. kolejka: #VOLLEY WROCŁAW – BKS BOSTIK ZGO BIELSKO-BIAŁA 


14:45 PlusLiga – 13. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Piotr Gruszka (z Zawiercia)

17:30 PlusLiga – 13. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – PGE GIEK SKRA BEŁCHATÓW

Komentarz w Polsacie: Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyzga (z Olsztyna)
Komentarz w Radio Gol 3 Youtube: Jakub Kwiatkowski 

17:55 SuperLega A – 12. kolejka: ALLIANZ MILANO – VALSA GROUP MODENA

Komentarz: Robert Małolepszy

20:30 PlusLiga – 13. kolejka: BARKOM KAZHANY LWÓW – GKS KATOWICE

Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz


17:35 Puchar Świata , Turniej Dwóch Nocy, Garmisch-Partenkirchen Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY KOBIET

Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Wojciech Nowakowski 


19:00 Enfusion – Enfusion 132, Alkmaar, Holandia: GALA 
*(od 21:00 również w Fightklub)


00:30 United Cup – Sydney, Australia, faza grupowa, Holandia vs Norwegia, 1. kolejka: ARANTXA RUS – MALENE HELGO

Komentarz: Michał Krogulec 

02:30 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Holandia vs Norwegia, 1. kolejka: TALLON GRIEKSPOOR – CASPER RUUD

Komentarz: Michał Krogulec 

03:00 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Czechy vs Chiny, 1. kolejka: JIRI LEHECKA – ZHIZEN ZHANG

Komentarz: Filip Gawęcki 

04:30 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Holandia vs Norwegia, 1. kolejka,mikst: SCHUURS/KOOLHOF – EIKERI/RUUD

Komentarz: Michał Krogulec 

05:00 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Czechy vs Chiny, 1. kolejka: MARKETA VONDROUSOVA – QINWEN ZHENG

Komentarz: Filip Gawęcki 

07:00 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Czechy vs Chiny, 1. kolejka, mikst: VONDROUSOVA/LEHECKA – ZHENG/ZHANG

Komentarz: Filip Gawęcki 

07:30 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Włochy vs Niemcy, 1. kolejka: JASMINE PAOLINI – ANGELIQUE KERBER

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

09:30 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Włochy vs Niemcy, 1. kolejka: LORENZO SONEGO – ALEXANDER ZVEREV

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

10:00 United Cup – Perth, Australia, faza grupowa, Polska vs Brazylia, 2. kolejka: IGA ŚWIĄTEK – BEATRIZ HADDAD MAIA

Komentarz: Dawid Olejniczak

11:30 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Włochy vs Niemcy, 1. kolejka,mikst: MORATELLI/COBOLLI – SIEEMUND/MARTERER

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

12:00 United Cup – Perth, Australia, faza grupowa, Polska vs Brazylia, 2. kolejka: HUBERT HURKACZ – THIAGO SEYBOTH WILD

Komentarz: Dawid Olejniczak

14:00 United Cup – Perth, Australia, faza grupowa, Polska vs Brazylia, 2. kolejka, mikst: ŚWIĄTEK/HURKACZ – HADDAD MAIA/MELO

Komentarz: Dawid Olejniczak 


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom