Sport w TV: niedziela 31 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 20. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – AFC BOURNEMOUTH


08:55 A-League – 10. kolejka: CENTRAL COAST MARINERS – PERTH GLORY 


11:15 Rok w sporcie: PODSUMOWANIE SPORTOWYCH WYDARZEŃ 2023 ROKU 
*(o 14:15 również w TVP 1)

Prowadząca: Sylwia Dekiert

14:25 Premier League – 20. kolejka: STUDIO 

Studio: Marika Górecka – Radosław Przybysz, Piotr Żelazny

14:55 Premier League – 20. kolejka: FULHAM FC – ARSENAL FC 

Komentarz w Viaplay/Canal+: Przemysław Pełka – Paweł Grabowski
Komentarz w Flashscore:
Komentarz w Radio Gol 1:  Michał Sochalski

14:55 Premier League – 20. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – AFC BOURNEMOUTH 

Komentarz w Viaplay: Szymon Ratajczak – Michał Gutka
Komentarz w Flashscore:


12:00 Tour de Ski, Toblach, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET
*(od 15:30 również w Eurosport 1)

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Jakub Kwiatkowski


18:55 NFL – 17. kolejka: TAMPA BAY BUCCANEERS –  NEW ORLEANS SAINTS 

Komentarz: Karol Potaś –  Witold Cebulewski

22:25 NFL – 17. kolejka: KANSAS CITY CHIEFS –  CINCINNATI BENGALS

Komentarz: Karol Potaś – Witold Cebulewski


01:05 NHL – sezon zasadniczy: BOSTON BRUINS – NEW JERSEY DEVILS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: FLORIDA PANTHERS – MONTREAL CANADIENS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PENGUINS – ST.LOUIS BLUES


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TAMPA BAY LIGHTNING – NY RANGERS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – CAROLINA HURRICANES


01:05 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPITALS – NASHVILLE PREDATORS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: LOS ANGELES KINGS – EDMONTON OILERS


12:10 Spengler Cup, Davos, Szwajcaria – finał: HC DAVOS – HC DYNAMO PARDUBICE

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Ćwikła

17:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


20:05 NHL – sezon zasadniczy: MINNESOTA WILD – WINNIPEG JETS


23:05 NHL – sezon zasadniczy: BUFFALO SABRES – DETROIT RED WINGS


12:25 Liga ACB – 16. kolejka: REAL MADRYT – VALENCIA BASKET 

Komentarz w Canal+: Artur Kwiatkowski


15:55 Premiership Rugby – 10. kolejka: LEICESTER TIGERS  – BATH RUGBY


14:45 TauronLiga – 13. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – PGE RYSICE RZESZÓW

Komentarz: Adam Romański – Dorota Swieniewicz-Brandt


13:00 Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen Niemcy: STUDIO
*(również o 15:00)


13:45 Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen Niemcy: KWALIFIKACJE

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błąchut – Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Wojciech Nowakowski


00:30 United Cup – Sydney, Australia, faza grupowa, Kanada vs Chile, 1. kolejka: LEYLAH FERNANDEZ – DANIELA SEGUEL

Komentarz: Dawid Olejniczak 

02:30 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Kanada vs Chile, 1. kolejka: STEVEN DIEZ – NICOLAS JARRY
*(kontynuacja w Polsacie Sport Extra)

Komentarz: Dawid Olejniczak

03:15 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, USA vs Wielka Brytania, 2. kolejka: JESSICA PEGULA – KATIE BOULTER

Komentarz: Michał Krogulec

05:05 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Kanada vs Chile, 1. kolejka, mikst: AUGER-ALLIASSIME/FERNANDEZ – SEGUEL/BARRIOS VERA

Komentarz: Dawid Olejniczak 

06:20 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, USA vs Wielka Brytania, 2. kolejka: TAYLOR FRITZ – CAMERON NORRIE

Komentarz: Michał Krogulec

08:40 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, USA vs Wielka Brytania, 2. kolejka, mikst: PEGULA/FRITZ – BOULTER/SKUPSKI

Komentarz: Michał Krogulec

11:30 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Chiny vs Serbia, 2. kolejka: ZHIZEN ZHANG – NOVAK DJOKOVIC

Komentarz: Krzysztof Wanio

13:05 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Chiny vs Serbia, 2. kolejka: QINWEN ZHENG – OLGA DANILOVIC

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

15:25 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Chiny vs Serbia, 2. kolejka, mikst: ZHANG/ZHENG – DANILOVIC/DJOKOVIC

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 


19:20 Magazyn SPORT 


19:25 Magazyn SPORT 


20:15 Magazyn SPORT 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom