Sport w TV: Niedziela 10 – marca 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Premier League – 28. kolejka: LIVERPOOL – MANCHESTER CITY 09:30 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Jacek Kurowski, Piotr Koźmiński,  Wojciech Marczyk, Rafał Dębiński […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 28. kolejka: LIVERPOOL – MANCHESTER CITY

09:30 Magazyn WYSOKI PRESSING 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Jacek Kurowski, Piotr Koźmiński,  Wojciech Marczyk, Rafał Dębiński

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl)


12:10 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU

Reporter: Jan Kałucki (z Mielca)

12:25 Serie A TIM – 28. kolejka: US LECCE – HELLAS VERONA FC

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – RUCH CHORZÓW

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Trela (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Wojciech Kowalski

12:30 Fortuna 1.Liga – 23. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – LECHIA GDAŃSK 

Komentarz: Piotr Przybysz – Artur Skowronek (z Bielsko-Białej)
Reporter: Adam Łuczka

12:55 Sky Bet Championship – 37. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – WEST BROMWICH ALBION 


12:55 Ligue 1 Uber Eats – 25. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – STADE DE REIMS

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:15 Magazyn 7 DNI SPORT na żywo


13:20 2. Bundesliga – 25. kolejka: SPVGG GREUTHER FURTH – ELVERSBERG 


13:20 2. Bundesliga – 25. kolejka: KAISERSLAUTERN – VFL OSNABRUCK 


13:20 2. Bundesliga – 25. kolejka: ST.PAULI – HERTHA BERLIN 

Komentarz: Kamil Kania

13:25 Premier League – 28. kolejka: STUDIO 
*(również o 16:00)


13:55 Premier League – 28. kolejka: ASTON VILLA – TOTTENHAM HOTSPUR 

Komentarz w Viaplay/Canal+: Przemysław Pełka – Paweł Grabowski
Komentarz w Flash score: Paweł Krusz

13:55 LaLiga EA Sports – 28. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – RAYO VALLECANO

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

14:10 eWinner 2 Liga – 23. kolejka: KOTWICA KOŁOBRZEG – SKRA CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Marcin Feddek – Rafał Grodzicki (z Kołobrzegu)

14:25 Eredivisie – 25. kolejka: AJAX AMSTERDAM – FORTUNA SITTARD

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński

14:30 Serie A TIM – 28. kolejka: STUDIO
*(również o 17:00 i 22:40)


14:40 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU

Studio: Michał Kornacki – Edi Andradina (ze Szczecina)
Reporter: Michał Kornacki

14:50 Fortuna 1.Liga – 23. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – GKS KATOWICE

Komentarz: Jakub Żelepień – Adrian Stawski

14:55 Serie A TIM – 28. kolejka: AC MILAN – EMPOLI FC

Komentarz: Michał Grzyb – Piotr Czachowski

14:55 Premier League – 28. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – NOTTINGHAM FOREST

Komentarz: Marcin Pawłowski – Maciej Łuczak

14:55 Premier League – 28. kolejka: WEST HAM UNITED – BURNLEY FC 

Komentarz: Mateusz Juza – Wojciech Piela

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN

Komentarz: Michał Mitrut – Mateusz Rokuszewski (ze Szczecina)

14:55 Ligue 1 Uber Eats – 25. kolejka: RC STRASBOURG ALSACE – AS MONACO

Komentarz: Jakub Ostrowski – Adrian Gątarek

14:55 Fortuna:Liga – 24. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK TEPLICE

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

15:00 Slovenian Football – 25. kolejka: NS MURA – OLIMPIJA LJUBLJANA 

Komentarz: Adam Kotleszka

15:20 Bundesliga – 25. kolejka: VFL BOCHUM – SC FREIBURG

Komentarz: Szymon Ratajczak – Radosław Gilewicz

16:10 LaLiga EA Sports – 28. kolejka: UD LAS PALMAS – ATHLETIC CLUB

Komentarz: Eryk Szpruch – Marcin Gazda

16:40 Premier League – 28. kolejka: LIVERPOOL – MANCHESTER CITY

Komentarz w Viaplay: Andrzej Twarowski – Michał Gutka
Komentarz w Flash Score: Maciej Skomarowski

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU

Studio: Daria Kabała-Malarz – Marcin Zając (z Łodzi)
Reporter: Maciej Klimek, Cezary Olbrycht

17:05 Ligue 1 Uber Eats – 25. kolejka: LILLE OSC – STADE RENNES

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:20 Bundesliga – 25. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – TSG 1899 HOFFENHEIM

Komentarz: Mateusz Borek – Marcin Borzęcki

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Łodzi)
Komentarz w Flash Score: Paweł Garbacz
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Adam Kowalewicz

17:30 LaLiga EA Sports – 28. kolejka: STUDIO 
*(również o 20:25)


17:50 Fortuna 1.Liga – 23. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – ODRA OPOLE

Komentarz: Tomasz Krochmal – Artur Skowronek (z Sosnowca)

17:55 Fortuna:Liga – 24. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – AC SPARTA PRAGA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:55 Serie A TIM – 28. kolejka: JUVENTUS CF – ATALANTA BERGAMO

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 LaLiga EA Sports – 28. kolejka: REAL MADRYT – RC CELTA VIGO

Komentarz  w Eleven: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Flash Score: Sebastian Kaniewski

18:55 Liga Portugal Betclic – 25. kolejka: FC AROUCA – SPORTING CP

Komentarz: Michał Grzyb – Michał Swierzyński

19:20 Bundesliga – 25. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – VFL WOLFSBURG 

Komentarz: Tomasz Urban – Dawid Król 

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 


19:53 eWinner 2 Liga – 23. kolejka: OLIMPIA GRUDZIĄDZ – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo

Komentarz: Krzysztof Lenarczyk

19:55 Eredivisie – 25. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – HERACLES ALMELO 

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki

20:40 Serie A TIM – 28. kolejka: ACF FIORENTINA – AS ROMA 

Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Piotr Czachowski
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Piotr Szczepanik

20:40 Ligue 1 Uber Eats – 25. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC NANTES 

Komentarz: Marcin Grzywacz – Jakub Ostrowski

20:55 LaLiga EA Sports – 28. kolejka: REAL BETIS – VILLARREAL CF 

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

21:00 Magazyn TURBOKOZAK 
*(również o 21:30)


21:25 Liga Portugal Betclic – 25. kolejka: SL BENFICA – ESTORIL PRAIA 

Komentarz: Julian Kowalski – Adrian Gątarek

21:30 Magazyn BUNDESLIGI 


22:00 Magazyn LIGA+EXTRA DOGRYWKA 


23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE 


13:55 Frauen-Bundesliga – 15. kolejka: FC KOLN – WERDER BREMA na żywo


13:55 Women’s FA Cup – 1/4 finału: EVERTON – CHELSEA na żywo


16:30 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: STUDIO na żywo
*(również o 18:20)


16:55 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG POŚCIGOWY KOBIET NA 10 KM na żywo

Komentarz: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska

18:45 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN NA 12,5 KM na żywo

Komentarz: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska 


08:15 Engadin Skimarathon, Szwajcaria: BIEG NA 42 KM


10:20 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG MASOWY MĘŻCZYZN STYLEM KLASYCZNYM NA 50 KM 


13:00 PDC Dart – Belgian Darts Open, Lebbeke, Belgia, 3. kolejka: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 

19:00 PDC Dart – Belgian Darts Open, Lebbeke, Belgia: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE, PÓŁFINAŁOWE I FINAŁ 

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


05:00 LIV Golf Invitational – HongKong, Chiny: RUNDA 3 
*(również o 06:10)


10:30 European Tour – Jonsson Workwear Open, Edenvale, RPA: RUNDA FINAŁOWA 

Komentarz: Jacek Person – Andrzej Person

17:30 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, USA: RUNDA 4 


00:00 Magazyn NHL ON THE FLY


01:05 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPTALS – CHICAGO BLACKHAWKS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TAMPA BAY LIGHTNING – PHILADEPHIA FLYERS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: SAN JOSE SHARKS – OTTAWA SENATORS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: MONTREAL CANADIENS – TORONTO MAPLE LEAFS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY RANGERS – ST.LOUIS BLUES


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – DETROIT RED WINGS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VANCOUVER CANUCKS – WINNIPEG JETS


04:35 NHL – sezon zasadniczy: LOS ANGELES KINGS – DALLAS STARS


16:30 Magazyn NHL ON THE FLY


18:35 NHL – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PENGUINS – EDMONTON OILERS

Komentarz: Piotr Chłystek – Marcin Iwankiewicz

20:35 NHL – sezon zasadniczy: MINNESOTA WILD – NASHVILLE PREDATORS


22:05 NHL – sezon zasadniczy: CAROLINA HURRICANES – CALGARY FLAMES 


15:00 UCL World Tour –  Paryż-Nicea, Francja: ETAP 6


15:15 UCL World Tour – Treno-Adriatico, Włochy: ETAP 7 


09:20 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: SKOKI DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN 


12:30 Liga ACB – 24. kolejka: REAL MADRYT – LENOVO TENERIFE


16:25 SuperLega A – 22. kolejka: BERTRAM DERTHONA TORTONAGENERAZIONE VINCENTE NAPOLI BASKET

Komentarz: Adam Romański – Łukasz Wiśniewski

17:20 Orlen Basket Liga – 23. kolejka: ARGED BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – MUSZYNIANKA DOMELO SOKÓŁ ŁAŃCUT 

Komentarz: Tomasz Jankowski – Robert Witka

18:10 SuperLega A – 22. kolejka: VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA – EA7 EMPORIO ARMANI MILANO

Komentarz: Adam Romański – Łukasz Wiśniewski

18:25 Liga ACB – 24. kolejka: SASKI BASKONIA – BARCELONA BASKET 
*(od 18:30 również w Sportklubie)


20:25 NBA – sezon zasadniczy: LOS ANGELES CLIPPERS – MILWAUKEE BUCKS 


13:00 Mistrzostwa Świata, Inzell, Niemcy: DZIEŃ 4 

Komentarz: Marcin Lepa


09:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN


10:30 Puchar Świata, Are, Norwegia: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 


09:30 Puchar Świata, Almaty, Kazachstan: SKOKI AKROBATYCZNE 

Komentarz: Jacek Milas – Szczepan Karpiel-Bułecka)


15:55 LIQUI Mly Handball Bundesliga – 25. kolejka: SC MAGDEBURG – FUCHSE BERLIN 

Komentarz: Tomasz Górski 


15:50 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka:  WALIA – FRANCJA 

Komentarz: Robert Grzędowski – Andrzej Kopyt


14:45 PlusLiga – 25. kolejka: BOGDANKA LUK LUBLIN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

Komentarz:  Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyga (z Lublina)

17:30 PlusLiga – 25. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE

Komentarz: Marek Magiera – Jakub Bednaruk (z Warszawy)
Reporterka: Marta Ćwiertniewicz

17:25 SuperLega A – 1/4 finału: MINT VERO VOLLEY MONZA – CUCINE LUBE CIVITANOVA

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz

20:25 SuperLega A – 1/4 finału: RANA VERONA VOLLEY – SIR SUSA VIM PERUGIA 

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz

20:30 PlusLiga – 25. kolejka: KGHM CUPRUM LUBIN – PSG STAL NYSA 

Komentarz: Adam Romański – Witold Roman


12:30 Puchar Świata, Raw Air, Oslo, Norwegia: STUDIO
*(również o 14:00 i 16:00)


13:00 Puchar Świata, Raw Air, Oslo, Norwegia: KWALIFIKACJE 

Komentarz: Igor Błachut – Marek Rudziński

14:00 Puchar Świata, Raw Air, Oslo, Norwegia: STUDIO
*(również o 15:20 i 16:25)

Studio: Sebastian Szczęsny , Damian Michałowski – Magdalena Pałasz, Jakub Kot

14:20 Puchar Świata, Raw Air, Oslo, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński

20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 


15:35 Puchar Świata,  Winterberg, Niemcy: JAZDA DRUŻYNOWA 


00:00 UFC Fight Night – UFC 299,  Miami, USA, karta główna:  PREELIMINACJE
*(również o 02:00)

Komentarz: Andrzej Janisz – Paweł Wyrobek

04:00 UFC Fight Night – UFC 299,  Miami, USA, karta główna:  SEAN O’MALLEY – MARLON VERA 

Komentarz: Andrzej Janisz – Paweł Wyrobek


00:00 WTA Tour 1000 – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 2. runda: LUDMIŁA SAMSONOWA – NAOMI OSAKA

Komentarz: Maciej Zaręba

00:20 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 2. runda: NOVAK DJOKOVIĆ – ALEKSANDAR VUKIC

Komentarz: Tomasz Lorek

03:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 2. runda: CASPER RUUD – LUKAS KLEIN

Komentarz:Dawid Olejniczak

05:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 2. runda: GAEL MONFILS – HUBERT HURKACZ

Komentarz:Dawid Olejniczak

18:00 Magazyn RAPORT Z INDIAN WELLS

Studio: Klaudia Jans-Ignacik, Żelisław Żyżyński – Sara Zanevska (z Indian Wells)

19:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 2. runda: FRANCES TIAFOE – STEFANOS TSITSIPAS

Komentarz: Filip Gawęcki

19:00 WTA Tour 1000 – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 3. runda: IGA ŚWIĄTEK – LINDA NOSKOVA

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Klaudia Jans-Ignacik

21:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 2. runda: FELIX AUGER-ALLIASSIME – CARLOS ALCARAZ

Komentarz: Dawid Olejniczak

21:00 WTA Tour 1000 – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 3. runda: ANNA KALINSKAJA – JASMINE PAOLINI

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka

22:50 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 3. runda: JAN LENNARD STRUFF – JANNIK SINNER
*(po meczu siatkowki Cuprum Lubin – Stal Nysa również w Polsacie Sport)

Komentarz: Dawid Olejniczak 

23:00 WTA Tour 1000 – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 3. runda: ANGELIQUE KERBER – WERONIKA KUDERMIETOWA

Komentarz: Bartosz Ignacik


13:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Moto GP – Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

15:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Moto GP – Moto 3, Grand Prix Kataru: WYŚCIG

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

16:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Moto GP – Moto 2, Grand Prix Kataru: WYŚCIG

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

18:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Moto GP – Moto GP, Grand Prix Kataru: WYŚCIG

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 


12:00 Magazyn F1 

Studio: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński – Jasiek Olejniczak, Paweł Baran

16:55 IndyCar – Firestone Grand Prix of St.Petersburg, Floryda, USA: WYŚCIG 

Komentarz: Bartosz Budnik – Bartosz Pokrzywiński

20:30 NASCAR Cup Series  – Phoenix Raceway, Phoenix , USA:  WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Budziak – Szymon Tworz


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom