Sport w TV: czwartek 7 – marca 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Liga Europy, 1/8 finału: AC MILAN – SLAVIA PRAGA 17:55 Saudi Pro League – 23. kolejka: AL NASSR  – AL RAED Komentarz: Damian Domitrz – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Europy, 1/8 finału: AC MILAN – SLAVIA PRAGA

17:55 Saudi Pro League – 23. kolejka: AL NASSR  – AL RAED

Komentarz: Damian Domitrz – Piotr Urban

17:55 Liga Europy/Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: STUDIO 

Studio: Rafał Kęðzior – Michał Zachodny, Marek Wasiluk
Reporter: Adrian Olek (Rzym)

18:40 Liga Europy/Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: MULTILIGA

Moderator: Piotr Domagała

18:40 Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: AJAX AMSTERDAM – ASTON VILLA

Komentarz: Przemysław Pełka – Paweł Grabowski

18:40 Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: MOLDE FK – CLUB BRUGGE 


18:40 Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: OLYMPIAKOS SFP – MACCABI TEL AWIW 


18:40 Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: STURM GRAZ – LILLE OSC 

Komentarz: Dawid Król – Dominik Piechota

18:40 Liga Europy, 1/8 finału: QARABAĞ FK – BAYER LEVERKUSEN 

Komentarz: Mateusz Juza – Wojciech Górski

18:40 Liga Europy, 1/8 finału: AS ROMA – BRIGHTON & HOVE ALBION 

Komentarz w Viaplay: Mariusz Hawryszczuk – Maciej Łuczak (z Rzymu)
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Filip Wilkiewicz

18:40 Liga Europy, 1/8 finału: SPARTA PRAGA – LIVERPOOL FC 

Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

18:40 Liga Europy/Konferencji Europy, 1/8 finału: INSTANT HIGHLIGHTS 


20:55 Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: DINAMO ZAGRZEB – PAOK FC 


20:55 Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: MACCABI HAJFA – ACF FIORENTINA 

Komentarz: Grzegorz Milko – Aleksander Bernard
20:55 Liga Konferencji Europy, 1/8 finału: SERVETTE FC – VIKTORIA PILZNO 


20:55 Liga Konferencji Europy, 1/8 finału:  ROYALE UNION SG – FENERBAHÇE SK 

Komentarz: Marcin Borzęcki – Filip Cieśliński 

20:55 Liga Europy, 1/8 finału: SL BENFICA – RANGERS FC 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Adam Delimat 

20:55 Liga Europy, 1/8 finału: SC FREIBURG – WEST HAM UNITED 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Wojciech Piela 

20:55 Liga Europy, 1/8 finału: OLYMPIQUE MARSYLIA – VILLARREAL CF 

Komentarz: Kamil Kania – Michał Skiba 

20:55 Liga Europy, 1/8 finału: AC MILAN – SLAVIA PRAGA 

Komentarz w Viaplay: Rafał Wolski – Michał Borkowski 
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Piotr Szczepanik – Mateusz Stóf 


18:55 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak, Mateusz Fudala, Michał Banasiak


20:00 PDC Dart – Premier League Darts, Brighton, Anglia: DZIEŃ 6 

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


20:00 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, USA: RUNDA 1


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – BUFFALO SABRES 


03:35 NHL – sezon zasadniczy: COLORADO AVALANCHE – DETROIT RED WINGS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: ANAHEIM DUCKS – OTTAWA SENATORS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


18:55 SHL – sezon zasadniczy: VAXJO – HV71


13:05 UCL World Tour – Tirreno – Adriatico, Włochy: ETAP 4

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski  

14:00 UCL World Tour – Paryż-Nicea, Francja: ETAP 5
*(od 15:45 również w Eurosporcie 2 )


16:50 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: SKOKI DO KOMBINACJI KOBIET


17:20 Orlen Basket Liga – 23. kolejka: POLSKI CUKIER START LUBLIN – ANWIL WŁOCŁAWEK

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Lublina)
Reporter: Tomasz Jankowski 

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Szymon Przedpełski  

18:30 Magazyn NBA ACTION


20:25 EuroLiga – 28. kolejka: VALENCIA BASKET – FC BARCELONA 

Komentarz: Radosław Spiak – Krzysztof Szablowski  

20:55 EuroLiga – 28. kolejka: OLYMPIACOS PIREUS – VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA

Komentarz: Łukasz Wiśniewski – Piotr Pamuła


19:00 Mistrzostwa Świata, Inzell, Niemcy: DZIEŃ 1 
*(od 19:30 również w Polsat Sport Extra)

Komentarz: Marcin Lepa – Artur Nagal 


13:30 Premier Padel – Qatar Major, Doha, Katar, 1/2 finału kobiet: TRIAY/FERNANDEZ – SALAZAR/ICARDO  

Komentarz: Maciej Zaręba

15:30 Premier Padel – Qatar Major, Doha, Katar, 1/2 finału mężczyzn: DI NENNO/STUPACZUK – GARRIDO/YANGUAS 

Komentarz: Maciej Zaręba

17:30 Premier Padel – Qatar Major, Doha, Katar, 1/2 finału kobiet: SANCHEZ/JOSEMARIA – ORTEGA/VIRSEDA 

Komentarz: Leszek Orłowski


18:55 LIQUI Moly Handball Bundesliga – 25. kolejka: STUTTGART – DHFK LIPSK 


20:30 Liga Mistrzów EHF –  14. kolejka, faza grupowa, grupa B: STUDIO
*(również 0 22:30)


20:45 Liga Mistrzów EHF –  14. kolejka, faza grupowa, grupa B: ORLEN WISŁA PŁOCK – FC PORTO


20:35 Puchar Sześciu Narodów U-20, 4. kolejka: WALIA – FRANCJA 


20:30 TauronLiga – 22. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska


15:45 PlusLiga – 24. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – BOGDANKA LUK LUBLIN

Komentarz: Tomasz Swędrowski  – Piotr Gruszka (z Jastrzębia-Zdroju)

18:20 PlusLiga – 24. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – PROJEKT WARSZAWA

Komentarz: Adrian Brzozowski – Witold Roman


18:00 FIVB Volleyball World Beach Pro Tour , Elite 16, Doha, Katar, faza grupowa, grupa D: BRYL/ŁOSIAK -YOUNOUSSE/TIJAN

Komentarz: Michał Kądzioła


17:00 Gala PFL – Paryż, Francja: GALA 
*(od 20:00 również w TVP Sport)

Komentarz: Patryk Prokulski – Maciej Turski

18:00 Extreme Fightning Championship – EFC 111, Johannesburg, RPA: GALA 


20:00 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Łukasz Jurkowski, Igor Marczak – Tomasz Marciniak, Bartłomiej Stachura,Mateusz Gamrot, Michał Oleksiejczuk (wirtualnie), Przemysław Saleta, Andrzej Kostyra, Kacper Meyna, Krystian Każyszka


01:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 1. runda: DUSAN LAJOVIĆ – EMIL RUUSUVUORI

Komentarz: Dawid Olejniczak  

20:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 1. runda: STAN WAWRINKA – TOMAS MACHAC

Komentarz: Tomasz Lorek 

21:50 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 1. runda: CONSTANT LESTIENNE – DENIS KUDLA

Komentarz: Tomasz Lorek 

23:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 1. runda: GAEL MONFILS – MAX PURCELL

Komentarz: Filip Gawęcki


10:55 Formuła 2 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: TRENING 

Komentarz: Robert Smoczyński – Jakub Mikołajczak 

14:15 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: STUDIO

Reporter: Maciej Jermakow 

14:25 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: I SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Bartosz Budnik – Patryk Sokołowski 

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: TIMING


14:30 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: ONBOARD


14:30 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: POZYCJA NA TORZE


14:30 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: PITLANE


15:55 Formuła 2 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: KWALIFIKACJE

Komentarz: Robert Smoczyński – Jakub Mikołajczak 

17:45 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: STUDIO

Reporter: Maciej Jermakow 

17:55 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: II SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół 

18:00 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: TIMING


18:00 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: ONBOARD


18:00 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: POZYCJA NA TORZE


18:00 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: PITLANE


19:25 Formuła 1 Academy – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: KWALIFIKACJE