15. kolejka eWinner 2. ligi: Ruch Chorzów kontra Olimpia Elbląg w TVP Sport

W najbliższą sobotę Ruch Chorzów zmierzy się z Olimpią Elbląg w piętnastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Obie ekipy zajmują wysokie miejsce w tabeli. Znajdują się odpowiednio na drugiej i […]

W najbliższą sobotę Ruch Chorzów zmierzy się z Olimpią Elbląg w piętnastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Obie ekipy zajmują wysokie miejsce w tabeli. Znajdują się odpowiednio na drugiej i trzeciej pozycji. Gospodarze mają na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów i do lidera, Stali Rzeszów, tracą siedem oczek. Jednak po świetnej serii dwunastu meczów bez porażki, przegrali w dwóch poprzednich spotkaniach. Najpierw ulegli z Wisłą Puławy 2:4, a następnie ze Zniczem Pruszków 0:2. Natomiast drużyna Tomasza Grzegorczyka w czterech ostatnich pojedynkach zdobyła dziesięć punktów. Tydzień temu pokonali Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0. Oba zespoły strzelają mało bramek. Liczymy jednak na wiele emocji.

SOBOTA  30 PAŹDZIERNIKA 2021

14:50 eWinner 2. Liga – 15. kolejka: RUCH CHORZÓW – OLIMPIA ELBLĄG

About Arkadiusz Kogut