15. kolejka Futsal Ekstraklasy w Sportklubie

Walka o miejsca dające prawo gry w fazie play-off trwa w najlepsze. Jedno z najciekawszych tego typu spotkań odbędzie się na hali w Pniewach, gdzie „Smoki” podejmować będą uczelnianą drużynę z Gdańska. Mecz ten zainauguruje transmisje z Futsal Ekstraklasy na antenie Sportklubu.

Poniedziałkowe spotkanie Red Dragons Pniewy z AZS UG Gdańsk zwieńczy zmagania w ramach 15 kolejki Futsal Ekstraklasy. Studenci z Pomorza mają coś do udowodnienia swoim przeciwnikom, gdyż w ostatnim pojedynku we własnej hali okazali się nieznacznie słabsi (1:2). Tym razem stoczą pojedynek na terenie rywali, którzy na własnym obiekcie stracili najmniej bramek spośród wszystkich zespołów w stawce.

Naszym głównym atutem jest kolekty, który tworzą młodzi jeszcze zawodnicy. Ciężko pracujemy na treningach, aby prezentować się jak najlepiej na parkiecie. We własnej hali gramy bardzo dobrze, ale też na wyjazdach radzimy sobie całkiem przyzwoicie w tym sezonie – tak przed nadchodzącym spotkaniem wypowiadał się trener „Smoków”, Łukasza Frajtaga.

PONIEDZIAŁEK – 6 STYCZNIA 2017

20:00 Futsal Ekstraklasa – 15. kolejka: RED DRAGONS PNIEWY – AZS UG GDAŃSK na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Orłowski (z Pniew)