16. kolejka eWinner 2. ligi: Olimpia Elbląg kontra Chojniczanka w TVP Sport

W najbliższą sobotę Olimpia Elbląg zmierzy się z Chojniczanką Chojnice w szesnastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Obie drużyny zajmują odpowiednio czwartą i trzecią lokatę i mają po dwadzieścia pięć […]

W najbliższą sobotę Olimpia Elbląg zmierzy się z Chojniczanką Chojnice w szesnastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Obie drużyny zajmują odpowiednio czwartą i trzecią lokatę i mają po dwadzieścia pięć punktów. Do drugiego miejsca tracą sześć, a do lidera już trzynaście oczek. Gospodarze po czterech meczach, w których zdobyli dziesięć punktów, w poprzedniej kolejce musieli uznać wyższość Ruchu Chorzów. Przegrali z „Niebieskimi” 0:1. Strzelają bardzo mało goli, średnio jeden na mecz. Piłkarze Tomasza Kafarskiego natomiast po dwóch porażkach z rezerwami Lecha Poznań oraz Garbarnią Kraków, tydzień temu pokonali 3:0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Ich ostatni bezpośredni pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

SOBOTA  6 LISTOPADA 2021

17:55 eWinner 2. Liga – 16. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – CHOJNICZANKA CHOJNICE

About Arkadiusz Kogut