17. kolejka Turkish Airlines Euroligi w Polsacie Sport News

Mateusz Ponitka i jego koledzy będą próbowali się zrehabilitować za porażkę z Maccabi u siebie. Zenit przegrał pierwsze spotkanie w trzeciej kwarcie, gdzie gracze z Tel Awiwu zdobyli 28 punktów przy tylko 12 Rosjan. Goście w ostatnich pojedynkach wyjazdowych z […]

Mateusz Ponitka i jego koledzy będą próbowali się zrehabilitować za porażkę z Maccabi u siebie.

Zenit przegrał pierwsze spotkanie w trzeciej kwarcie, gdzie gracze z Tel Awiwu zdobyli 28 punktów przy tylko 12 Rosjan. Goście w ostatnich pojedynkach wyjazdowych z Realem Madryt i CSKA Moskwa przegrali. Maccabi w poprzednich meczach we własnej hali pokonywali słabsze zespoły jak: Żalgiris Kowno, Crvenę Zvezdę oraz Panathinaikos.

WTOREK – 29 GRUDNIA 2020

20:00 Turkish Airlines Euroliga – 17. kolejka: MACCABI FOX TEL AWIW – ZENIT SANKT PETERSBURG