18. kolejka eWinner 2. ligi: Chojniczanka kontra Wigry Suwałki w TVP Sport

W najbliższą sobotę Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Wigrami Suwałki w osiemnastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Gospodarze zajmują obecnie trzecie miejsce z dwudziestoma dziewięcioma punktami. Do drugiego Ruchu Chorzów […]

W najbliższą sobotę Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Wigrami Suwałki w osiemnastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Gospodarze zajmują obecnie trzecie miejsce z dwudziestoma dziewięcioma punktami. Do drugiego Ruchu Chorzów tracą pięć oczek. Po dwóch przegranych meczach z rzędu, w trzech poprzednich spotkaniach zdobyli siedem punktów. Tydzień temu pokonali KKS Kalisz 2:1. Ich rywale to natomiast dziewiąta ekipa, która ma stratę czterech oczek do przeciwników. Po pięciu pojedynkach bez porażki, w ostatniej kolejce ulegli Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:3. Na początku tego sezonu Chojniczanka pokonała rywali aż 4:0. Czy tym razem będzie podobnie?

SOBOTA – 20 LISTOPADA 2021

17:50 eWinner 2. Liga – 18. kolejka: CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE – WIGRY SUWAŁKI

About Arkadiusz Kogut