19. kolejka Energa Basket Ligi w Polsat Sport HD i na Ipla.tv

W 19. kolejce rozgrywek Energa Basket Ligi telewizja Polsat Sport HD pokaże standardowo dwa spotkania. W sobotę Polpharma Starogard Gdański zmierzy się z GTK Gliwice, natomiast w niedzielę King Szczecin zagra z Legią Warszawa.

Polpharma Starogard Gdański ostatnio przechodzi kryzys formy. Zespół przegrał cztery ostatnie spotkania z rzędu przez co spadł na siódmą pozycję w tabeli, a tuż za jego plecami czai się już Legia Warszawa. Natomiast GTK Gliwice gra ostatnio i po zwycięstwie zawsze przychodzi porażka. Ostatnie spotkanie w lidze Gliwiczanie zakończyli zwycięstwem, a więc teraz powinni przegrać. Zawodnicy obu ekip jednak na pewno będą chcieli przerwać swoje złe passy.

Natomiast w niedzielę King Szczecin zmierzy się z Legią Warszawa. Wspomniany już wcześniej zespół ze stolicy ma szansę wskoczyć na siódmą pozycję w lidze, ale do tego jest potrzebne zwycięstwem w Szczecinie. Gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i również powalczą o zwycięstwo, tym bardziej że wygrali dwa poprzednie spotkania ligowe.

SOBOTA – 9 LUTEGO 2019

12:30 Energa Basket Liga – 19. kolejka: POLPHARMA STAROGARD GDAŃSK – GTK GLIWICE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

NIEDZIELA – 10 LUTEGO 2019

12:30 Energa Basket Liga – 19. kolejka: KING SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla