Wielki finał Pucharu Polski kobiet w Polsacie Sport

Przed nami wieki finał Pucharu Polski kobiet w piłce nożnej. Już 27 czerwca Czarni Sosnowiec podejmą Górnika Łęczna

Wielki finał Pucharu Polski kobiet zostanie rozegrany w Warszawie. Areną zmagań będzie stadion Polonii, znajdujący się przy ulicy Konwiktorskiej. Kibiców jak  i same drużyny interesuje nie tylko to, kto zostanie zdobywcą pucharu, lecz także to o kto zarobi najwięcej. Pula nagród w tym sezonie wynosi, aż jak na warunki piłki kobiecej przeszło milion złotych . Na zwycięzcę czeka już czek a nim widnieje kwota 400 tysięcy złotych. Potężna kwota, prawda?Przegrany zespół zarobi 100 tysięcy.

Zespół z Sosnowca w drodze do finału musiał stawić czoło takim ekipą jak: Sportis KKP Bydgoszcz,Tarnovia Tarnów,Resovia Rzeszów, a także Polonia Środa Wielkopolska. Trudniejszą drogę do finału miała drużyna z Łęcznej. Trafiały one kolejno na : Sokół Kolbuszowa Dolna, UKS SMS Łódź 2, Medyk Konin, UKS SMS Łódź 1.

Podczas trwania sezonu ekipy zmierzyły się ze sobą raz  w Sosnowcu i triumfowała drużyna z Łęcznej 2:1.Jak będzie teraz? Kto zdobędzie Puchar Polski?Transmisja w Polsacie Sport, początek spotkania o godzinie 20:30. Mecz poprzedzi studio, którego początek o 20:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji z meczu finałowego. Niech wygra najlepszy!

SOBOTA   – 27 CZERWIEC  2020

20:30 Puchar Polski kobiet  – finał CZARNI SOSNOWIEC  – GÓRNIK ŁĘCZNA  na żywo

 Polsat Sport HDIpla