Sport w TV: piątek – 21 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: KONKURS INDYWIDUALNY


15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

16:15 Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

17:30 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Łodzi)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Łodzi)

18:25 2. Bundesliga – 23. kolejka: VFL OSNABRÜCK – FC ERZGEBIRGE AUE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Filip Kapica

20:00 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: SUPER PIĄTEK 
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Piotr Bugajny


20:25 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Wrocławia)

20:25 Bundesliga – 23. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – SC PADERBORN 07 na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński

20:40 Serie A – 25. kolejka: BRESCIA CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 La Liga – 25. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – RCD MALLORCA na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

22:30 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: SUPER PIĄTEK 
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Piotr Bugajny


14:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

15:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla


21:00 WGC – Mexico Championship, Mexico City, Meksyk: II RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:00 Wyścig dookoła Andaluzji, Hiszpania: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

16:45 Volta ao Algarve, Portugalia: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Mariusz Czykier – Dariusz Baranowski


07:15 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa B: WŁOCHY – ROSJA

Komentarz: Ryszard Łabędź – Jacek Łączyński

16:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


19:00 World Athletics Indoor Tour, Madryt, Hiszpania: MITYNG na żywo
*(od 19:50 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara


09:55 Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:35 PGNiG Superliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Chodkowski – Wojciech Zydroń, Arkadiusz Miszka (z Zabrza)

17:55 PGNiG Superliga – 22. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – KS SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Michał Matysik (z Zabrza)


19:55 Pro D2 – 21. kolejka: MONT-DE-MARSAN – COLOMIERS 
Eurosport Player


19:55 Pro D2 – 21. kolejka: VALENCE ROMANS – PROVENCE RUGBY 
Eurosport Player


19:55 Pro D2 – 21. kolejka: ROUEN – SOYAUX ANGOULÊME 
Eurosport Player


19:55 Pro D2 – 21. kolejka: NEVERS – CARCASSONNE 
Eurosport Player


19:55 Pro D2 – 21. kolejka: AURILLAC – VANNES 
Eurosport Player


20:40 Pro D2 – 21. kolejka: MONTAUBAN – GRENOBLE 
Eurosport Player


17:30 PlusLiga – 20. kolejka: MKS BĘDZIN – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 20. kolejka: CUPRUM LUBIN – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:05 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: STUDIO 
*(od 13:45 również w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Mateusz Leleń, Piotr Majchrzak, Apoloniusz Tajner
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams


14:00 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: KONKURS INDYWIDUALNY 
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

15:50 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Mateusz Leleń, Piotr Majchrzak, Apoloniusz Tajner
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams


13:45 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 
*(do 18:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 
*(do 00:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:30 ACA 104. Krasnodar, Rosja: EVGENIY GONCHAROV – MUKHUMAT VAKHAEV na żywo
*(22 lutego o 03:50  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło


01:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 2. runda: DOMINIC THIEM – JAUME MUNAR na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: PETRA MARTIC – ELENA RYBAKINA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz, Michał Regulski

16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: SIMONA HALEP – JENNIFER BRADY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz, Maciej Łuczak

18:30 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/4 finału: FRANCES TIAFOE – UGO HUMBERT na żywo
Ipla

19:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finałuFEDERICO CORIA – CRISTIAN GARIN na żywo
Ipla

20:30 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/4 finału: BRANDON NAKASHIMA – YOSHIHITO NISHOKA na żywo
Ipla

21:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: BORNA CORIC – LORENZO SONEGO na żywo
Ipla

23:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: DOMINIC THIEM – GIANLUCA MAGER na żywo
Polsat Sport HDIpla

00:00 (pt/sob) ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/4 finału: SOONWOO KWON – REILLY OPELKA na żywo
Ipla


23:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Michał Gąsiorowski


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 (pt/sob) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie