19. kolejka Serie A1 siatkarek w Canal+ Now

Włoska liga siatkarska nie zwalnia tempa. W niedzielę rozegrana zostanie 6. kolejka rundy rewanżowej. Jeden mecz zostanie pokazany na Canal+ Now.

Kibice w Polsce będą mogli obejrzeć w akcji Malwinę Smarzek-Godek – jej Zanetti Bergamo pojedzie na mecz do Perugii. O ile gospodynie znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli i praktycznie nie mają już szans na walkę o coś więcej, o tyle Bergamo wciąż walczy o grę w fazie play-off. Najgroźniejszym rywalem jest Il Bisonte Firenze, które tym razem czeka wyjazd do Cuneo.

Prawdziwym hitem będzie spotkanie Imoco Volley Conegliano z drużyną Igor Gorgonzola Novara.  Pomimo że różnice w tabeli są dość duże i szanse na roszady niewielkie, mecz na szczycie ligi z pewnością będzie elektryzował całą siatkarską Italię. Pozostałe drużyny z czołowej czwórki – Scandicci i Busto Arsizio, zagrają odpowiednio z Chieri i Casertą. Szansę na zwycięstwo mają też piąta Monza, która zagra z Lardini Filottrano i szóste Pomí Casalmaggiore, które zmierzy się z Brescią.

NIEDZIELA – 16 LUTEGO 2020

16:55 Serie A1 – 19. kolejka: BARTOCCINI FORTINFISSI PERUGIA – ZANETTI BERGAMO 

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek