2. kolejka Fortuna 1. Ligi na Polsacie Sport Extra

W ten weekend zostanie rozegrana 2. kolejka Fortuna 1. Ligi. Dwa najciekawsze mecze pokaże stacja Polsat Sport Extra. W sobotę GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy. Gospodarze spotkania tydzień temu zremisowali w Niepołomicach z Puszczą 0:0. Fani tego klubu liczą, że […]

W ten weekend zostanie rozegrana 2. kolejka Fortuna 1. Ligi. Dwa najciekawsze mecze pokaże stacja Polsat Sport Extra.

W sobotę GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy. Gospodarze spotkania tydzień temu zremisowali w Niepołomicach z Puszczą 0:0. Fani tego klubu liczą, że u siebie drużyna strzeli pierwsze gole w sezonie i odniesie zwycięstwo. Póki co Tyszanie nie mają jeszcze punktów na koncie. W pierwszej kolejce ligowej na zapleczu ekstraklasy drużyna z Górnego Śląska przegrała w Radomiu z Radomiakiem 1:2. Jastrzębie i Tychy mierzyły się ze sobą na początku lipca w meczu towarzyskim. Lepsi byli ci pierwsi, którzy pokonali swoich rywali 2:0. Kto będzie górą z derbach Śląska? Początek meczu o 20:25 na Polsacie Sport Extra.

W niedzielę Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Będzie to spotkanie zamykające drugą kolejkę Fortuna 1. Ligi i jedyne, które odbędzie się tego dnia. Obie drużyny zaczęły sezon od remisu. Chojniczanka na wyjeździe podzieliła się punktami z Wigrami Suwałki 1:1. Taki sam wynik padł w rywalizacji Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec. Drużyny ze sobą mierzyły się dotąd sześciokrotnie. Trzy razy padł remis, dwa mecze wygrał zespół z Chojnic, a Górale mają na koncie jedną wygraną. Ostatnio skończyło się wynikiem 2:2. Czy komuś uda się zgarnąć trzy oczka?

SOBOTA – 3 SIERPNIA 2019

20:15 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:25 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – GKS TYCHY na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 4 SIERPNIA 2019

17:30 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:40 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.