2. kolejka LIQUI MOLY Handball Bundesligi w Viaplay

W sobotę i niedzielę rozegrana zostanie 2 kolejka LIQUI MOLY Handball Bundesligi. Jakie starcia tym razem będzie można obejrzeć w Viaplay? SOBOTA – 11 WRZEŚNIA SG Flensburg jeszcze nigdy nie przegrał z HC Erlangen. Tym razem wydaje się, że wicemistrzowie […]

W sobotę i niedzielę rozegrana zostanie 2 kolejka LIQUI MOLY Handball Bundesligi. Jakie starcia tym razem będzie można obejrzeć w Viaplay?

SOBOTA – 11 WRZEŚNIA

SG Flensburg jeszcze nigdy nie przegrał z HC Erlangen. Tym razem wydaje się, że wicemistrzowie Niemiec również nie będą mieli większych kłopotów z ograniem 13-tej ekipy zeszłego sezonu. Flensburg na inaugurację sezonu ograł wysoko drużynę Minden 18-31. Erlangen na własnej hali wygrało z Lipskiem 19-15. Tak niskiego wyniku dawno nie widziano w męskiej Bundeslidze! Flensburg na własnej hali ogrywa Erlangen średnio o 9 punktów. Czy tym razem będzie podobnie?

Dzień zakończy starcie MT Melsungen – THW Kiel. Gospodarze na start sezonu zremisowali z Lemgo 26-26. Goście pewnie wygrali na własnej hali z HBW Balingen-Weilstetten. Parkiet w Melsungen nie jest jednak łatwym terenem dla graczy THW Kiel. Ostatnie 10 spotkań co prawda zakończyło się siedmiokrotnym ich zwycięstwem jednak trzy razy dali sobie odebrać tam punkty.

NIEDZIELA – 12 WRZEŚNIA

O 14:00 w niedzielę rozpocznie się istny hit 2. kolejki. Piąte w zeszłym sezonie Rhein-Neckar Lowen podejmie trzeci SC Magdeburg. Dla obu drużyn będzie to pierwsze starcie w tym sezonie. Rok temu w Magdeburgu triumfował Rhein-Neckar natomiast w Lowen górą był SC Magdeburg.

W starciu SC Lepzig – Fuchse Berlin brakuje faworyta, ponieważ będzie to pojedynek dwóch drużyn prezentujących podobny poziom gry. Sezon temu na hali w Lipsku padł remis 24-24. Wcześniej dwukrotnie triumfowali gospodarze. W pięciu ostatnich bezpośrednich starciach aż trzy mecze kończyły się jednobramkowym zwycięstwem. Lepszej zapowiedzi tego spotkania chyba nie można już dać!

SOBOTA – 11 WRZEŚNIA

18:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 2. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – HC ERLANGEN 


20:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 2. kolejka: MT MELSUNGEN – THW KIEL 

Komentarz: Szymon Ratajczak

NIEDZIELA – 12 WRZEŚNIA

13:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 2. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Szymon Ratajczak

15:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 2. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – FÜCHSE BERLIN 

About Jakub Barabasz