2. kolejka siatkarskiej TAURON Ligi w Polsacie Sport i Polsacie Box Go

Stacja Polsat Sport i Polsat Box Go zaprezentują trzy spotkania kobiecej TAURON Ligi. PIĄTEK – 1 PAŹDZIERNIKA O 17:30 Joker Świecie zagra z tegorocznym beniaminkiem, czyli ekipą UNI Opole. Zarówno Świecianki, jak i Opolanki przegrały swoje inauguracyjne mecze po 0:3. […]

Stacja Polsat Sport i Polsat Box Go zaprezentują trzy spotkania kobiecej TAURON Ligi.

PIĄTEK – 1 PAŹDZIERNIKA

O 17:30 Joker Świecie zagra z tegorocznym beniaminkiem, czyli ekipą UNI Opole. Zarówno Świecianki, jak i Opolanki przegrały swoje inauguracyjne mecze po 0:3. Teraz stają przed szansą na zdobycie pierwszych punktów. Nieznacznym faworytem tego spotkania będą zawodniczki Jokera, ponieważ grają na własnym parkiecie.

SOBOTA – 2 PAŹDZIERNIKA

Wicemistrz Polski ekipa Developresu Rzeszów rozpoczęła ten sezon od trudnego i długiego pojedynku z drużyną z Bielska-Białej. Kaliszanki spotkaniem z Rzeszowiankami zainaugurują nowy sezon. Rzeszowska hala niezbyt leży drużynie z Kalisza. Siatkarki MKS-u w czterech rozegranych tam spotkaniach zdołały ugrać jedynie set.

Radomka Radom rozpoczęła ten sezon od zwycięstwa nad Pałacem Bydgoszcz. Zawodniczki ŁKS-u Łódź nie rozgrywały swojego meczu w pierwszej kolejce więc dla nich będzie to inauguracja sezonu. Rok temu obie drużyny grały ze sobą aż 7 razy. Wszystko dlatego, że Radomka i ŁKS stoczyły pasjonującą walkę o trzecie miejsce w lidze, które rozstrzygnęło się dopiero po pięciu spotkaniach. Niemniej jednak w zeszłym sezonie ŁKS pięć razy ogrywał Radomkę. Czy tym razem to gospodynie zaczną tę rywalizację od zwycięstwa?

PIĄTEK – 1 PAŹDZIERNIKA

17:30 Tauron Liga – 2. kolejka: JOKER ŚWIECIE – UNI OPOLE 

SOBOTA – 2 PAŹDZIERNIKA

16:50 Tauron Liga – 2. kolejka: DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW ENERGA MKS KALISZ 


20:30 Tauron Liga – 2. kolejka: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ


About Jakub Barabasz