20. kolejka eWinner 2. ligi: Chojniczanka kontra Stal Rzeszów w TVP Sport

W najbliższy poniedziałek Chojniczanka Chojnice zmierzy się ze Stalą Rzeszów w dwudziestej serii gier eWinner 2. ligi. Jest to ostatnia kolejka w tym roku. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Obie drużyny plasują się w czołówce […]

W najbliższy poniedziałek Chojniczanka Chojnice zmierzy się ze Stalą Rzeszów w dwudziestej serii gier eWinner 2. ligi. Jest to ostatnia kolejka w tym roku. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Obie drużyny plasują się w czołówce tabeli. Gospodarze znajdują się na trzeciej pozycji z trzydziestoma pięcioma punktami. Od pięciu meczów nie przegrali, a trzy poprzednie zakończyły się ich zwycięstwem, w tym to ostatnie z Sokołem Ostróda 4:1. Strzelają najwięcej bramek ze wszystkich zespołów. Natomiast zawodnicy Daniela Myśliwca to lider 2. ligi. Mają czterdzieści pięć oczek na swoim koncie. Nie przegrali od dziewięciu pojedynków. Tydzień temu pokonali 3:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Tracą bardzo mało goli. W połowie sierpnia to goście okazali się lepsi, wygrywając 2:0. Jak będzie tym razem?

PONIEDZIAŁEK – 6 GRUDNIA 2021

18:05 eWinner 2. Liga – 20. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – STAL RZESZÓW

About Arkadiusz Kogut