20. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport Extra

W najbliższy piątek i sobotę zostanie rozegrana 20. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport Extra. Pierwsze ze spotkań, które będzie transmitowane odbędzie się w Częstochowie. Tam miejscowy Raków podejmie Chojniczankę Chojnice. W obecnym […]

W najbliższy piątek i sobotę zostanie rozegrana 20. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport Extra.

Pierwsze ze spotkań, które będzie transmitowane odbędzie się w Częstochowie. Tam miejscowy Raków podejmie Chojniczankę Chojnice. W obecnym sezonie podopieczni trenera Marka Papszuna spisują się niesamowicie. Prowadzą w pierwszoligowej tabeli mając na koncie 42 punkty i 8 punktową przewagę nad drugim ŁKS-em Łódź, który ma jednak jeden mecz mniej rozegrany. Co ciekawe Raków przegrał tylko jeden mecz w tym sezonie i było to właśnie starcie z Chojniczanką Chojnice (1:2). Jeśli chodzi o drużynę z Chojnic to po 19 rozegranych meczach obecnego sezonu w ramach Fortuna 1. Ligi są na 9. miejscu w tabeli i mają w dorobku 25 punktów. W ostatnim ligowym spotkaniu drużyna trenera Macieja Bartoszka poniosła porażkę 0:2 z Sandecją Nowy Sącz. Czy w spotkaniu z liderem Chojniczanka odniesie zwycięstwo? Czy jednak to Raków okaże się lepszy? Początek spotkania o godzinie 20:45.

W sobotę kamery Polsatu Sport Extra zawitają do Tychów, gdzie odbędzie się derbowe spotkanie pomiędzy miejscowym GKS-em a GKS Katowice. Gospodarze po serii meczów bez zwycięstwa w ostatnich 2 spotkaniach zdobyli 6 punktów. Tyszanie w ligowej tabeli są na 10. miejscu mając w dorobku 23 punkty. 7 punktów mniej ma drużyna z Katowic, która jest na przedostatnim miejscu w tabeli. W ostatnich dwóch spotkaniach GKS zdobył 4 punkty. Warto dodać, że drużyna trenera Dariusza Dudka zremisowała i wygrała po wcześniejszych 3 ligowych porażkach z rzędu. Czy w derbowym spotkaniu GieKSa odniesie zwycięstwo? A może to jednak drużyna z Tychów okaże się lepsza? Początek meczu o godzinie 17:45.

PIĄTEK – 23 LISTOPADA 2018

20:30 Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla


20:40 
Fortuna 1. Liga – 20. kolejkaRAKÓW CZĘSTOCHOWA – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Ipla


SOBOTA – 24 LISTOPADA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla


17:40
 Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: GKS TYCHY – GKS KATOWICE na żywo
Ipla

About 0a60d0xx